RTA tank építés

Ha tudod első körben kapcsold ki az okos funkciót! Az csak a saját gyári porlasztóknak a teljesítmény igényét ismeri! DL-ben én 26 Ga felett használok duálban tekerve. Kipróbáltam a 28Ga Ni80-at is abból három szálat összesodortam jó szorosan, majd úgy csináltam két héthurkos tekerést. 0,254Ω lett és most 57 Watton fut. De én szeretem a meleg gőzt, 54 Watton is simán elfut. Személy szerint az SS és az Ni80 huzalokat részesítem előnyben, két akksis módokat használok amelyek simán kihúznak egy napot nálam akár 0,095Ω-mal is! Single akkunál nem mennék 3 Ohm alá! Ezt a tankot nem ismerem, de akár 3,5-4mm-es single tekerés a fent említett 28Ga csavart (twisted) megoldással vagy 26Ga is akár már megfelelő gőzélményt adhat, duálban 26 Ga simán 6-7 hurok akár SS316L-el is működhet, de mindenképp ajánlom az egésznapos használatra szánt modnak legalább két 18650 akksija legyen az sem baj ha kettő 21700-as! Azokkal már lehet gőzbajnokokat meghajtani 0,1Ω alá menni duál twisted 24Ga tekeréssel vagy valamilyen sokmagos alian coillal!

3 kedvelés