RTA-ra váltok. Segíts ;)

Sziasztok!

Átnézve több részét is az oldalnak, a Geekvape Zeus X mellett döntöttem (a régebbi, amibe a huzal kell, nem a mesh-es). Viszont számomra nem egyértelmű, hogy MTL is lehet ezt használni? Meg milyen huzalt és vattát ajánlotok hozzá? Vaporesso NRG PE tankot használok GT 6 coil-val (0,2 Ohm, 70W). Valami hasonló lenne jó gondolom.

Segítségeteket előre is köszönöm!

ui.: Évek óta (cirka 11-12 éve) az eliquidonlineshop-tól vásárolok, so ha van náluk jó vatta, huzal amit ajánlani tudtok akkor azt preferálnám! :wink:

uii: Nem tudom milyen infó segítene még abban, hogy segíteni tudjatok, így kérdezzetek! :slight_smile:

Szia.
Ha 11-12 éve használsz e-cigarettát,akkor tudod hogy az a kazán dl re alkalmas.
Elég lesz kihoznod belőe szűk mtl érzést mert a zeusnak kell a levegő,és kisebb teljesítmény elég lenne mtlhez és más tipusú rtat válassz.

1 kedvelés

Nem, nem tudtam. :wink: Ezért kérdezem… RTA-kban teljesen el vagyok veszve. Akkor a Zeusz az teljesen vakvágány?

1 kedvelés

Ha MTL-t akarsz akkor MTL RTA tankot használj…a Zeus X nem az, ezért MTL-re “vakvágány”

Szia @MokiA

Az NRG PE-t elnézve nem annyira levegős mint az X, így nem biztos, hogy alapból is jó lett volna. Ahogy előttem írták, MTL-re nem való. Viszont, én egy levegősebb RDL (MTL és DL közti irányzat) tankot javasolnék inkább, amiben nem érhet csalódás az NRG után. Ezeknek az RDL-eknek a főbb jellemzője, hogy sok AFC jár hozzájuk, így szűk MTL-től egészen fél DL-ig (ez lenne az RDL) terjed a levegőzése. Így kedvedre variálhatod, hogy Neked hogy a legjobb. Ilyen tankok a…

  • Berserker V2
  • Berserker V3
  • By-ka V9
  • Kayfun Prime
  • THC Tauren Elite Pro

Ezek elég kezdőbarát tankok, és mindet próbáltam (volt amelyik sokáig mindennapi használatban volt), így bizton tudom, hogy jóízűek. Bár a V9 talán kissé kakukktojás, mert inkább lágyítja az ízeket, de ez ettől szuper. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Nincs valami levegő átfolyás mérés ezekre? :smiley:
Az NRG PE-t a legnagyobb réssel használom és ha akarom akkor tudom DL is szívni.
(Az MTL mód az a 25 év büdös cigi “berögződéséből” származhat)
Egy direkt DL tank, mint akár a Zeus X is, ezek jelentősen nagyobb levegő átfolyást engednek?

Sajnos nincs. Bár hasznos lenne… :slightly_smiling_face:

Az X az egyik leglevegősebb DL. Így igen. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés


Van darabokban nálam egy ilyen Blitzen tank.
Ehhez lehet szerezni palástot?
Meg ő DL vagy MTL tank? :thinking:

Kezdő próbálkozásnak jó lenne…

Próbálkozni lehet a dl-el, nekem szimpi lenne ha nem fulladnék meg tőle.
Annyira más a 2 műfaj…

1 kedvelés

Durván dl, ehhez képest még a Zeus x is szűk lesz :grin:.
Viszont igen jóízű:smiley::+1:

1 kedvelés

Látom nehezen engeded el :smiley:…mi az oka ennek? Egyébként én (elnevezésileg) DL tankkal MTL-ezek…de ez a tank a valóságban inkább RDL. Szóval emiatt extra szűk légnyíláson jól működik MTL-ként. Ahogy Kinga is írta, lehet neked is RDL RTA-t kéne választani.

1 kedvelés

Nem taglalom milyen tank, mert már leírták. Én tartom magam ahhoz, hogy inkább RDL tankot válassz. Vagy még ami tegnap kimaradt a Steam Crave Aromamizer Lite 1.5, elvileg RDL, gyakorlatilag DL. De meg lehet úgy tekerni, hogy jó legyen.

2 kedvelés

Berserker V3 lesz :wink:
A gyártó saját Ni80 Superfine MTL Clapton Wire (85) huzalját venném meg és 20 db-os csomagban ilyen vattát: Geek Vape Feather Organic Cotton.

Ez így rendbenlevőnek tűnik? (Mert akkor gyorsan rendelném is :smiley: )

Tökéletes! Nyomd a gombot! :hugs:

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.