Rta folyadékszabályzással

@Elek_Segits elnézést, de nem emlékszem, Te milyen tankokat használsz? Neked mi az ami igazán jó és megéri?

1 kedvelés

Nem igazán tudok 20k alatt olyan rtat mondani, amibe ne tudnék belekötni. Ez van, kis pénz, kis foci. Aki meg le akar jönni analógról az vegyen egy podot és majd ha azt már kevésnek érzi vegyen egy bájkát. :rofl:

1 kedvelés

Örülök, hogy Neked bejött! Én átverve éreztem magam! Viszont a By-ka V9 ha nem lett volna akciós akkor is azt mondanám, hogy drága-drága de jó! A Dramról ez nem mondható el. 10euróért vettem volna akkor is azt mondanám, hogy nem jó! Főleg 180 euróért meg bőven mondhatom, hogy hulladék! :grin: És aki teheti az se vegye meg mert jó lenne ha 10 emberből ha kettőnek megfelel és az a 8 ne engem szidjon, hogy nem mondtam el a véleményem!

2 kedvelés

Neked vannak dvarwjaid is, nem?

1 kedvelés

Nincs baj a véleményeddel, amit próbáltál arról írd is le!
Egyébként próbáltad mindkettőt?

3 kedvelés

Van pár! Szeretnél venni egyet? :grin:

Jaj, isten ments. :rofl:

Igazából én már megérkeztem, csak a partvonalról figyelem az eseményeket…

2 kedvelés

Nem csak a IV-et! De K&C nem kapp több lehetőséget tőlem! :grin:

Számomra a Vape alfája és omegája! Még nem csalódtam benne! Mindíg tud vami újat nyújtani! Bármi kell hozzá 1-2 nap és nálam van! Egyedül az E-hez nehéz MTL újraépítős porlasztót beszerezni. De időm is van meg türelmem is! Kivárom!

1 kedvelés

Hát én nem tudom milyen pio-t használtatok. Nekem sosem folyt meg, a levegőt is tudom már állítani rajta modra tekert állapotban is. Tény, a menetek lehetnének kicsit hosszabbak, de ez sem okoz gondot. Bykából csak a 9-et próbáltam, azt veri ízben. A pio vattázása közel majdnem mindegy kategória. Nem ismertem az 1.0-ás verziót, lehet azokkal tényleg voltak gondok. Th-t olyat állítok rajta, szinte amilyet akarok. Nekem ez a tapasztalatom vele. Szerintem egy kezdő is simán elbírna vele. Én örülök, hogy nekem bevállt, és sajnálom, hogy valakinek nem. Valamint gondolom a v7-v8 árban is teljesen más kategória.

3 kedvelés

És akkor még nem említettem, hogy annyi dryhitet egy tankban sem kaptam, mint a pioban, egyszerűen nehéz vattázni, szvsz, kicsi helyre kell bepakolni a vattát, szűk a kazántér, ezért is a jó ízek, de ez nincs ingyen, én kezdőnek egyáltalán nem nevezném, az meg, hogy csak beledobálod azt megy, na ilyenre végképp nem emlékeszem, viszon újravattázásokra igen. Ha kicsit is sok volt a vatta sem íze nem volt és dryhitelt is.

Mondjuk itt sokan esküsznek a dvarwra is, hogy az bizony lehetetlen, hogy folyjon, pedig nálam produkálta, nem is egyszer, szóval van mindenre példa.

Most megnéztem azért egy videót, hogy mi változott, a decken és a chimneyn egetrengető módosítás nem volt, szóval nem hiszem, hogy alapjaiban megváltozott volna ez a tank, nálam th szinte alig volt, de ezt írták is mindenhol, hogy nem egy th tank, inkább íz. Persze kinek mi az elég th, nekem kevés volt.

A dvarwból sokkal karcosabb tht ki lehetett szedni, igaz ott meg az ízek nem voltak sokszor a topon.

Emlékszem mielőtt megvettem a piot, akkor kb 2 véleménnyel találkoztam: nagyon jó és ritka szar.

2 kedvelés

Azon gondolkodom…ha egy kezdő kipróbálna pár tankot, ti melyik 5-t ajánlanátok neki, ami más-más kategória. Dwarv-byka v-9, pio 1.5 …

3 kedvelés

Teljes mértékben tiszteletben tartom a véleményedet, viszont abszolút mértékben nem értek vele egyet.:joy: Nekem totál más tapasztalataim vannak.

2 kedvelés

Te vagy az 10/2 akinek bejön! Mi a többi 8-nak mondjuk, hogy nem javasolt! :grin:

1 kedvelés

Isten hozott a vape világában. :rofl:

2 kedvelés

Ezért is érdekes a vape :wink:

1 kedvelés

1 évig használtam 2 darabot és hidd el nekem, nálam bénább vattázót még nem láttál, szóval tudom miről beszélek.

Ursa nano, csakis a pro. :sweat_smile:

Egyébként nincs olyan, hogy a jó, meg kell venni azt, amelyik szimpi, majd a többit is, másképp nem megy sajnos.

Ha rákeresel itt az oldalon még ares2 fanokat is fogsz találni, pedig ennek ugye semmi értelme. :rofl:

Ezentúl, ha valaki kezdő megkérdezi, hogy mit vegyen, másképp kell fogalmazni a válasszal. Olvasgasd a fórumot, válassz ki valakit aki szimpatikus, és a későbbiekben lelkiismeretfurdalás nélkül hibáztathatod vagy dicsérheted, és őt kérdezd! :joy::joy::joy::joy: Ellenkező esetben készülj fel anyagilag rendesen!

Én ezt minden kezdőnek leírom, na nem így, de hogy készüljön fel egy hosszú és drága utazásra. :grin:

1 kedvelés