Rta folyadékszabályzással

Nem ezt kérdeztem! Ha az üzleti részét nem nézzük. Már használtad, ismered. Saját magadnak mennyiért csapnád a kosaradba?

Ezt ők tudnák megmondani miért ennyire árazták be :slightly_smiling_face: talán mert megtehetik​:person_shrugging::joy:
Egyébként meg nekem az a drága tank, ami nem válik be.

2 kedvelés

Mert nem ebből élnek! Szerintem több töltényt legyártanak mint kazánt! :grin:

10k-t megér, 15-20k…necces, annyit már nem adnék érte.

1 kedvelés

Hát próbálom feldolgozni amit írtál! :grin: Bár nagyon nehéz! :rofl: :rofl: :rofl:

Most vettem egy alu házat a billhez, 130 eurért, 800 grammos, ehhez képest egy bajkában mennyi anyag is van meg cnc munka? Nem hiszem, hogy több, de persze mindegy, mert úgy veszik, mint a levegőt, köztük én is. :grin:

2 kedvelés

Ennyi :person_shrugging::joy:

3 kedvelés

Persze, mert már sokat láttál és a világ pénzét is elverted már ecigire, de aki csak akar egy olcsó használható cuccot, annak miért ne? Azért ennyi, mert ennyit tud, ha ennél sokkal jobb lenne, az ára is sokkal több lenne.

amúgy ő még mindig a v1-es tapasztalatát írja…ez meg amiről szó van a fejlesztett verzió. Nekem egyikkel sincs tapasztalatom, de sok a pozitív értékelés az utóbbira. Szóval, 20-25k szerintem is sok, de a 8-10k eléggé best buy kategória. Szállítás pedig az olasz shop-okból sem olcsó, sőt…

1 kedvelés

Pont olyan, mint a v1, csak van hozzá nagyobb pin, kb ezért nem 1, hanem 1.5.

A régit is sokan dícsérték, ami az ízeket illeti, bár építeni szerintem egy rémálom.

2 kedvelés

Én ahogy olvastam a v1 könnyű megfolyását küszöbölték ki

1 kedvelés

Aha, és hogy? :grin: Betömték a lyukakat rajta? :sweat_smile:

Adjátok oda nekem, 2 perc és folyik, mint a bor!

1 kedvelés

passz, de sokan írják…lehet csak megtanultak közben jól vattázni :rofl:

1 kedvelés

Sajna ez épp olyan! K&C is fejleszthet nekem akár mit a Dramon 10eurónál többet semmi esetre sem adnék ki érte! Mert hulladék! Az talán akkor érné meg ha Dani mellé hozzácsapnák ajiba!

1 kedvelés

Felső töltésű tank, alsó levegővel, ez a kombó mindig is a folyás kánaánja lesz, szóval igen, a vattázás a kulcs.

2 kedvelés

Azért hulladéknak nem mondanám!
Azt nem mondom, hogy 4es ért annyit amennyiért vettem, de például a 3as klón olyan minőség, hogy bármelyik gyártó megirigyelhetné.
Azt használom is, mert jó!

4 kedvelés

Nálam a 3 járt vagy a 4? Én azért nem voltam hanyatt esve tőle, mondjuk egy v9 klónhoz képest.

1 kedvelés

Nem tudom. :thinking: A v9 klónnal meg nekem nincs tapasztalatom.

1 kedvelés

Addig örülj :rofl:

Hát a folyás volt ott a legkevésbé problémás! Nekem egyszer se sikerült! Viszont 4 palástról tört le a menet. Levegőt állítani esélytelen. Nálam ugyan az a történet mint a Dram! Valamihez hozzácsapják ajiba megköszönöm és ennyi! Likas garast nem adnék érte! És azért is próbálom nem lebeszélni a tagokat de nem biztos, hogy kezdésre, haladásra jó választás a Pio! 10/9 embernek problémás. Abból 2 úgy itéli meg, hogy ez a Vape és szalad analógért akkor már rossz az arány!

1 kedvelés