Rta folyadékszabályzással

Szia! Szerintem az egyik legmegbízhatóbb tank. Könnyű építeni, nem folyik. Zseniális ízeket, gőzöket lehet belőle kinyerni! Ispy-Tyutyika duóval megbeszéled pikk-pakk nálad van! Még 1 napig akcióban sk-ból majdhogynem budget árban elhozható! https://www.e-smoke.sk/rta/8394-smokerstore-taifun-gt-one-rta.html

1 kedvelés

34k cakkpakk

1 kedvelés

A v9 a leggyengébb bájka ízben, szóval egyáltalán nem biztos, hogy eretnek vagy. Nekem más bajom volt a pioval, a deckje szerintem borzalmas, a levegő állító borzalmas, kevés th és nem elég masszív szerkezet, a decknek alig volt menete, vékony anyaghasználat. Nem rossz tank a kategóriában, de egy byka v7 vagy v8 mellé nem raknám oda.

2 kedvelés

Ahhoz képest egy Bishop-Pio 50-60 euro ahhoz képest nagyon jó ár! És azért 1-2 polccal feljebb van! :grin:

Lelkemből szólsz! De még egy Bishop mellé sem! Pedig a Bishop ára jóval lentebb van!

Pio v1.5…Ha már egyszer vásárolt valaki sm-on akkor jelenleg 25€

A másik tank amit többen dicsérnek és mindig elfelejtem említeni az a Skyline-R YFTK klón…pár napja közülünk is tesztelte valaki. Az ára jelenleg 13€ ( 3fvape-en)

2 kedvelés

Teljesen jogos amit írsz! Mindent lehet találni jó áron Kínában. időd legyen meg türelmed kivárni, hogy épp az legyen amire szükséged van+ mire kézhez kapod!

1 kedvelés

25 eurért jó vétel, ha valaki együtt tud élni a kínjaival (nem lehetetlen én 1 évig használtam 2 darabot).

1 kedvelés

Igazából most van ott árban ahol lennie kéne az összes túlárazott cuccnak 150-200 eurért, mert ha egy dvarwot ki tudnak hozzni ennyiért, akkor nem tudom egy byka miért 170 eur. 40k, kb ez lenne a reális, szerintem.

Én a bykát 100 eurért húztam be, a primeot meg 110-ért, ennnyit megérnek.

2 kedvelés

Azért annyi mert megveszik. A disznócomb is 2500ft/kg volt decembertől…gondolom kevesebbet vettek…erre most 1300ft. És nem az előállítása lett fele annyi. Kereslet-kínálat …extrém profitmaximalizálás zajlik minden terméknél.
Szerintem is 100k lenne a reálisabb dvarw ár.

2 kedvelés

Tudom, mert én is megvettem az atamant 150 eurért, aztán meg szívod a fogad, mert nem lehet eladni féláron se. :rofl:

1 kedvelés

Részemről a dani az, amire azt mondom, hogy bár meg tudnám venni olcsóbban is, de megéri az árát, mert tartós és nem fogod lecserélni kb soha, ha egyszer már megvetted és bejött. Rtaknál ezt nem érzem ennyire egyértelműen.

2 kedvelés

Teljesen igazad van! Nekem is sikerült behúzni a baykat 100 alatt annyit megér! De nem is tudnék olyan kazánt ami ér többet 90-110 euronál. Ugyan így voltam én is! A Dramot ha nézem az egy… Ha vettem volna az árából 4-5 piot is jobban jártam volna! :joy: :joy: :joy:

2 kedvelés

Azt nem is értettem részederől! Szerintem a titánra mentél! :rofl: :rofl: :rofl:

Nekem a v9 megérte az árát. Összességében számomra annál jobbat még nem találtam.

4 kedvelés

Igen, azt hittem menő lesz, de kiderült, hogy engem zavar, ha az rtanak nincs súlya és olyan, mint valami játék tank. :grin:

1 kedvelés

Istvánom azért legyünk őszinték! Azért ez nagyon kezdőknek van kitalálva! Te mennyiért húznál be egy Piot innen sk-ból. Ha tudod, hogy 3nap múlva a kezedben van! De nagyon őszinte légy kérlek! :grin:

engem csak akkor érdekel, hogy dupla áron 2héttel előbb kapjam meg ha nincs addig más használható helyette kéznél

Kb. 40 rta fordult meg a kezemben, szóval behúztam én mindent is, másképp nem lehet, megveszed, teszteled, használod, ha kevés továbblépsz. Ha elég, örülsz. Egyébként az az sm ár nem tudom tartalmazza-e a szállítást, szerintem oda még egy tizest oda lehet rakni, de még így is jó ár érte, persze nem byka vagy taifun vagy kayfun után.

1 kedvelés

Persze, nem is ez a kérdés, ha ennyi, akkor ennyi, a kérdés, hogy miért ennyi? :rofl:

Egy daniban van egy baszom nagy alu darab, egy preciziós board, meg a support ára, de egy bájkában mi a tököm 60k?

3 kedvelés