RTA elkezdés

Szia @Gabiee!
Most már lassan egy éve, hogy nem tudok teljesen átállni, szóval ne csüggedj! Javaslom a hibrid keverést nic só és sima nick 3:2 arányban. Ez nekem elég jó. Kb 10es nick ami még nem kapar. És ha sóval kevered, akkor az azonnal üt, mint a cigi és a sima nick pedig egyenletesen szívódik fel a szervezetben. Ha th-at szeretnél akkor fordítsd meg az arányt vagy menjél föl 12esre! Jah és ezt most mtl-ben értettem. Ha Dl-be akarod, akkor kb felezd meg a nick mennyiséget!

3 kedvelés

@Zolika én bevallalom hát nem megy! :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Még most sem ? Akkor nincs meg a megfelelő akármilyen kazán mod kombód.
Vagy csak az akarat ami hiányzik :grin:

3 kedvelés

Hát most uncsi ízvaksag megy, semmi sem esik jó :neutral_face: és ilyenkor mihez nyúlok?.. Na mindegy nehéz nekem

Amennyit én már belefeccöltem​:rofl::rofl::rofl:
Azért sem térnék vissza egy slukk miatt sem :muscle:ja ! Már legalább 3 napja semmit sem vettem ! :grin:

2 kedvelés

Hát ne is, az anyagi katasztrófa lenne neked :rofl::rofl::rofl: Micsoda? @Zolika nem vettél semmit 3 napja??? :scream:

Bizooooony :blush:megtértem :grin:
Hegyre -halmot ? :rofl::rofl::rofl:

Hallod! Én már 2 hónapja nem vettem semmit :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Aki nem tud átállni az nem bagózik rendesen és nem zavarja a füst meg minden ami vele jár :smiley: Különben már elhagytad volna @Ivett

The Love Witch Smoking GIF by Arrow Video

Rendesen bagozok és nem zavar a füst. Pontosan amiatt amit mondtál (mert rosszul mondtad) ha nem cigiznek rendesen, nem hianyozna a nikotin és konnyebben tudnék atallni. Én vagyok az élő példa, hogy nem csak pozitív élmények és mesevilág van, mert azok nem nyilatkoznak itt és nem mernek, akiknek nem sikerült :woman_shrugging:

5 kedvelés

Kerestél e már olyan aroma keveréket ami még közelíti a pipás ízeket pl.; Szivar/cseresznye keveréket vagy origi tabaco füstölt jellegűt ?

Jó nálam a rendesen bagózni mást jelent :smiley: csak próbálom megérteni és tényleg nem akarok ezzel senkit megbántani, nagyon kíváncsi vagyok rá de ha nem nyilatkozik erről senki akkor hiába :confused:

Elmondom én neked: mert csak. Szívesen. :rofl:

Mindenki más, ki így, ki úgy, de mindenki másképpen.

Coelho István

:rofl:

6 kedvelés

Szia Tamás!

Évekig pipáztam és a cseresznye volt a kedvencem, szinte csak ezt szívtam:
image
Pipázni teljesen más füst-gőz élmény, mint vépelni, de az ízt még mindíg keresem…


Mindig van cherry cigar aromám is bekeverve, szeretem is, de a Saljut teljesen más. Nekem jobban bejön. Drágább, de talán hasonlóbb, mint a Mac Baren.
Mindkettő rendszeres visszatérő ízem. Persze az aroma gazdaságosabban adja.

3 kedvelés

Gondoltam valami hasonlót nézek de a háztartás vezető, kitaláló bizottság elnök és egyben pénzügyi miniszter határozottan el utasította. Ha cseresznye/ vaníliás dohányos combót meg próbálom akkor gyorsan csontsűrűség kell csökentenem és tollat kell növeszteni azért 100kg róll kihívás :thinking:

Tulajdonképpen a Discovery RY4 nálam nagyon bejött. De ahhoz, hogy kipróbálhassam a többit is, már megint lépnem kell. Vagy olyan hazai boltot, ahol minden van, vagy a gyártót kell megkeresnem. A Vape42 -őn sajnos csak ez az egy fajta van. De legalább megkóstolhattam. De a TPA -k is mind nagyon jók, még az M-type is használható, ha azzal csak fűszerezem a többit.

Én meg már elfelejtettem, mit is szívtam még az Óbester előtt, amikor még tellett külföldire: Tilbury cherry -t.

2 kedvelés

Lehet, hogy a következő rendeléseimhez átpártolok majd én is a theliquidcity.com - hez.

2 kedvelés

Hála munkatársaknak sok minden kostolhattok meg és ez a fent említett kifejezetten ízlett. A másik amit kostoltam pedig ez https://www.aromaparadise.hu/ripe-vapes-san-juan-30ml-aroma?keyword=Szivar

3 kedvelés

Az finom :blush:

3 kedvelés

Nem tom mit jelent akkor nálad a rendesen bagózni :slight_smile: én napi 30-35 szál töltött mikroslim cigit szívtam. Szeretek cigizni, de csak azt a cigit amit én csinálok. A dobozostól behorpad anhomlokom, úgy kell szívni és még köhögök is tőle. Szeretek cigizni, szetetem a füstör és eszem ágában sincs leszokni. DE! Költséghatékonyságot nézek. A dohány + hüvely egy hónapra a megemelt árakkal kb 20.000.- Az e cigivel az egy havi fogyasztás kölsége még bőven számolva is 3.500.-4.000.- Szóval itt a lényeg. Persze érvelhetnék, hogy az e cigi nem olyan káros, sőt az ökolábnyom is kevesebb, mert nincs égéstermék, és a vele járó hulladék is kevesebb. És mindez igaz is. De ha egyszer ócó akkor ócó :joy: bármikor szívesen rágyújtanék a magam töltötte cigire, de az nem lenne racionális, hisz pont azért vape-elek hogy ne költsek cigire. Mikor átszoktam, 06.16.-tól ami még megvolt kis dohányom azt még betöltöttem és egyet egyet elszívtam, hogy ne pataroljak, de ennyi. És persze már érzem a füstszagot máson és a múlthéten egy szál dobozos cigit is meggyújtottam, de hányingerem lett tőle. Szóval nálam így van ez. Ja 3mg-os lötyit szívok, majd később talán felezem a nikotint, de ha nem az se gond :slight_smile:

6 kedvelés