RTA elkezdés

Szia! Az aromák terén is van itt jó nagy (Z-) űr, mert van, akinek az ízek, illatok hiányoznak. Viszont nem vagyunk egyformák. Van aki a világért nem szívna dohányosat, van aki egyáltalán nem aromázza, van aki semmi pénzt nem sajnál a valódi dohánykivonatokra, csak jó füstös íze legyen. Akkor akármennyibe is kerül, ki kellene próbálni valami Latakiát, de figyelembe kell venni, hogy nagyon kokszolnak, azon felül, hogy drágák. Viszont van összefüggés a nikotinnal is. Minél több a nikotin, az annál jobban elnyomja az ízeket. Nikotin nélkül viszont az egész gőzölés olyan üres, nem hozza azt a feelinget, amit keresünk. Viszont a kapható mű-dohány aromák közt is nagy a szórás, a nagyon vacaktól a majdnem tökéletesig lehet válogatni, sőt egymással is kevergetni, mert egy keserűt például érdemes egy émelyítően édessel vegyíteni, a végeredmény valami nagyon finom lesz. Ha reggel kívánod jobban a nikotinosat, azt is csinálhatod, amit én egy időben. A 100 mg/ml - es nikotin koncentrátumból cseppentesz 4 cseppet közvetlenül a tankba, és összerázod. Sőt aromából is cseppentesz ugyanannyit. Biztosan nem lesz ezután gyenge. Annyi igazság van abban, ha kipróbálod az építést, sokkal jobban tudod a magad igényeihez állítani a levegőzést, ízeket, és a torokhatást. Mert a porlasztósoknál a dl az nagyon huzatos, az mtl homlokhorpasztós. Van amelyiknek van némi levegő állítási lehetősége, de az rta tankok némelyikéhez annyi féle fúvóka van, (airflow control, azaz AFC) hogy tényleg minden igényt kielégít. Például nekem mtl kell, de majdnem dl huzattal, és rengeteg gőzzel. Én például a pipa miatt lettem ennyire ízvadász, mivel áttértem rá kb. 20 éve, viszont van, aki írta, hogy a cigit mindig is egyből letüdőzte, szemben velem, aki kocabagós voltam, mindaddig, amíg középsuliban le nem buktam. Különben meg hitvallásom az, hogy az életben minden kompromisszumokból van, és a végletek közt meg kell találni azt, ami neked jó, körülbelül ott van te számodra is az igazság.

8 kedvelés