RTA elkezdés

Hali!
Én is töltött cigis voltam még 2 hónapja, de a végén én azok közé tartoztam akik már utáltak cigizni, de a nikotin miatt muszáj volt, mert azt nem tudtam elengedni.
A 6 mg-s alapot az elején én is gyengének éreztem DL-ben, de mostanra hozzászoktam. Eddig napi 8 ml lötyi ment el, mostanra már 6 körül tartok, szóval ez is szépen beállt.
Ami alapban a gondot okozza átállásnál, hogy ha jól emlékszem @Vaperina_Kinga tanításaira, a szabad nikotin nyálkahártyán keresztül szívódik fel és ez lassabb folyamat, nem pedig az ereken keresztül mint az analóg vagy a nicsó. Ezért nem üt rögtön annyira, ezért kell/kellett reggel sokkal többet szívni az e-cigiből, mint mondjuk délután, mert máshogy telítődsz vele. Az egyik megoldás a nicsó, én személy szerint még nem próbáltam, de pont ma érkezik egy adag csak próbaképp. A másik verzió, hogy maradsz a sima nikotinnál. Nekem személy szerint már ráállt a szervezetem és nem igényli a reggeli nagy löketet sem, szép lassan feltöltöm :smiley:
Ez mellett van itt topic a kisérletezőknek, akik keverik a szabad nicet a nicsóval, de ez nekem még/már nagyon profi szint, itt még nem tartok :smiley:
Az analógot meg én rögtön leraktam, ami volt maradék dohányom miegymásom haver átvette. Pár napig még megvolt a reflex, hogy kerestem a gyújtóm miközben csináltam a kávét, de pár nap alatt ez is teljesen kikopott.

6 kedvelés