Revolute Projet Ame Ame


Revolute Projet Ame Ame

@Ispy csomag: 12/11

Származási hely: Franciaország

Ajánlott keverési arány: 8 - 11%

Amint látjátok hozzám is megérkeztek a kidülledt szemű unikornisok​:blush: Ez egy régóta a piacon lévő aroma, amit most én is kipróbálok @Ispy uram jóvoltából. A nevéből ki indulva kibogozhatatlan milyen ízeket rejt a kis üvegcse. A leírás szerint egy reggeliző pehely, vanília, eper és tejszínhab keveréke lesz a teszt alanya. Utána nézve a véleményeknek, vagy rosszakat, vagy pedig nagyon jókat írnak, vegyes visszajelzések vannak, melyekből nem igazán lehet megtudni mire is számíthatunk a gőzölés során.

Az illat: eper és vanília keveréke, ami szerintem egész jó és kellemes illatokat áraszt.

Az ízek: beszíváskor egy vanília puding érezhető, majd kifújáskor talán egy kis eper is hozzácsapódik egy kevéske édesítéssel. A vanília egész jól el van találva, nem túl erős, kellemesnek mondanám, egy kicsit krémes mintha egy vaníliás krém lenne. Az eper is megtalálható benne, viszont pár pöfékelés után szinte eltűnik, amit nagyon sajnálok mivel a vaníliával összerakva nagyon finom lenne. Olyan, mintha folyamatosan ott lennie, de ha nem arra koncentrálsz, akkor csak a vaníliát érzed, amitől egy natúr érzetet kelt bennem. A „reggeliző pehely” aminek amúgy sincs sok íze, csak a jó hangzás miatt lett beleírva a jellemzésbe, mivel semmit nem érezni belőle. Ettől függetlenül az árát és a készítendő mennyiséget is beleszámítva, nem mondom, hogy rossz vásár lesz: a vanília egész finom, az eper is ott van néha-néha, amitől egy egész napos pöfékelést is kihozhatunk belőle. Amit viszont nagyon hiányoltam belőle, az az édesítés. Nagyon kevés van benne, pedig szerintem járt volna neki, ha már olyan aranyosak ezek a kis lények​:blush:.

6 kedvelés

Úristen, miket szívsz te el. :rofl:

1 kedvelés

Gondolom akkor neked nem tetszett :rofl:

A nagy kevergetés közben valahogy az aroma flakonjába sikerült öntenem a 100-as niket, szóval fogtam és kidobtam a p…csába az egészet. :joy:

Akkor lehet ez lett volna a “bejövös” aroma nálad, maradt még egy kicsi belőle, elküldjem? :rofl: :joy:

1 kedvelés

Természetesen nem, ha minden nap kidobok egy flakon aromát akkor is marad még jövőre is. :grin:

1 kedvelés

Lehet hogy ennyit tudnék megszólalni, ha 23 Watton hajnalban belerántok :roll_eyes::joy: