Capella French Vanilla arom

Sziasztok, jó régen jártam erre, pedig még mindig vapelek, 917 napja nem dohányzom. :grin: Azóta szedtem össze pár elektromos cigit, Innokin Zlide Tube, Innokin GoZee, Innokin Kroma-Z. Jelenleg a Kromat használom, 1.2ohm-os porlasztóval. Nagyon bejön ez nekem. :blush: Nincs gondom hálaisten, szokásos kis kevergetéseim mennek, viszont szemet vetettem a Capella French Vanilla aromájára, meg is rendeltem, meg is jött, be is kevertem, 10%ban, 60VG/40PG 6 mg nic alapba. A kérdésem csupán annyi lenne, ezt kell érlelni? Vagy érdemes? Vampire Vape Pinkman ICE nekem az állandó, azt 15%ban keverem, nem érlelem, azonnal szívom, akárcsak a VV Ice Mentholt. Viszont több helyen olvastam, ezt a Capella Vaníliát érlelni kellene… Mik a tapasztalatok esetleg ezzel kapcsolatban? Megköszönném, ha kapnék némi infót. Olyan jó illata van, nem szeretném lehúzni a budin, mint a VV vaníliáját… :sweat_smile:

Szia Edina!
Bár én még nem kóstoltam ezt az ízt,de több helyen is az írják,hogy az ajánlott érlelési idő 2-3 hét.

2 kedvelés

Szia,igen kell neki szerintem a 2-3 hét,akkor teljesedik ki az igazi vanília.
Régen rá voltam állva a vaníliafagyira,azért vettem :smiling_face:

4 kedvelés

Szerintem bármilyen desszertnek nem árt 1 hónap.

4 kedvelés

Kivéve a Solub-ot :nauseated_face::scream:

Van olyan vaniliám, ami már vagy 10 éve érlelödik, de az istennek sem akar elfogyni a rohadék, pedig már agyonérte magát. :rofl:

Most valami Új város sajttortát pöfizek épp capella :joy:
A vanília az eléggé édes volt :joy:

5 kedvelés

Én még be se kevertem az utolsó adagot… (Bár a doboza szerint este finomabb).

3 kedvelés

Lehet nyitva kellene hagynod a flakont amiben tárolod hátha elpárolog.? :rofl:

El kell nyomni sütibe :joy:
(Múltkor én is tettem pár csepp Latakiát a csilisbabba, mert nem volt semmi füstölt cucc, még bőrke se itthon).

Büdös. :rofl:

Semmi rosszakaród sincs akinek elküldhetnéd? :rofl:

@Deepfreeze !!!

Egyébként nem rossz, csak pár milli és halálra unom. :sweat_smile:

Plusz itt mindenki ilyen hegyilevegőt szív, 12 milligrammtól a fél banda meghalna. :grin:

A felét bevállalom :rofl:

Tied lehet, de csak akkor, ha elszívod az apricot cupcake-et is hozzá. :rofl: A custard 45ml, az apricot 30ml.

Köszönöm szépen Mindenkinek a tapasztalatokat, akkor hagyom érni egy darabig. Csak 20ml-t kevertem be, ne menjen kárba sok alaplé, ha mégsem tetszene. Egy hetet adok neki, aztán rá kóstolok. :yum::blush:

4 kedvelés

Nagylelkűséged letaglózott. Ennyire sz@r??? :smile:

Neeem, dehogy is, én vagyok a Jézuska. :sweat_smile: