Rendelőtárs kerestetik

ma már fizu is lesz :rofl::rofl:remélem​:grinning::grinning:

1 kedvelés

Van valami kedvezmény esetleg? :slightly_smiling_face: Mert van ott olyan, ami kéne, de 55 euro kicsit sok érte.:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Hát annyi, hogy ha elérjük a 150 eurt, akkor free delivery, azaz -17 eur, ha a 100 eurt, akkor -10%.

Utána én megrendelem, kifiztem, és a belföldi postát meg szétdobjuk annyi felé ahányan rendelünk.

Szóval ha 55 eur, akkor az neked 50, meg a posta nem tudom, mondjuk 1000 forint. Most olyan 350-el lehet számolni az eur árfolyamot, de pontosat mindig csak az utalás után tudok.

Olyat érdemes rendelni, ami máshol nem elérhető, nekem az easy side box így kijön 40 eurra, máshol meg ilyen 60 eur+posta.

4 kedvelés

Ok, köszönöm! Szerintem kihagyom, mert a franciáknál 40 euro lesz, SM-en még 30$, ha lesz.:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Mi lett volna a kiszemelt?

1 kedvelés

Tesla Punk 86w :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

@Ispy Nyah ezt a beszelgetest innen Mod es tank tanacsot kernek - #19 Ispy által folytassuk itt.

2 kedvelés

Ossze tudom irni itt h mire van szuksegem, csak az a bajom h nincs minden naluk. pedig szivesen benne lennek. also hangon ha minden lenne egy helyen az 108k HUF

4 kedvelés

Az bajom, hogy állítólag a converterből lesz másik szín is, easyből meg már van egy clear frosted, így el vagyok bizonytalanodva, mert egy fekete convertert szívesen látnék a polcomon.

Nézzéd meg miket szeretnél venni, ha összejön a 150 eur, akkor igazából egyedül is meg tudod rendelni. Ha nem jön össze, akkor beszéljünk. :+1:

2 kedvelés

Persze, ha osszejonne nem lenne gond. Az a bajom h a fele nincs (vagy legalabbis nem lattam).
Korbenezek naluk holnap ujra, kb ezek kellenek :slight_smile:
Ehpro 101 Pro 75W
Converter Box Mod & Tube 50w Ambition Mods
Vapefly Nicolas MTL + 5x 1.8ohm Vapefly Nicolas porlasztó fej
KIZOKU Limit MTL RTA 3ml + 5x 1,8ohm Aspire Nautilus BVC coil porlasztófej
4 x 3100mAh 40A 18650 akksi (Basen vagy valami markasabb)
Egy normalis min 2 agyas bar jobb lenne 4 agyas akksi tolto

4 kedvelés

Bocs hogy bele szólok, de akku töltőm lesz eladó pár napon belül. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

sziasztok megint a pénzt kell költeni :joy::wink:gyerekek most jött meg egy pakk nekem​:wink::+1:

3 kedvelés

bocsanat, nemide :blush: illetve nem igy. a topik az a tank+modos. de tartom h priviben. bar ha @Ispy-t nem zavarja nekem ok. Szal erdekel @HaaszZoli

3 kedvelés

Nagyzolunk nagyzolunk? :stuck_out_tongue: :smiley:

4 kedvelés

kell is az amúgy engem is rá vesztek mindenre már de így a jó én nem bánom sőt legalább gyűlnek a vape cuccok amiknek nagyon jó hasznát veszem.:wink::+1::beers:

3 kedvelés

Persze - persze, fogd ra a KaCsa-ra :stuck_out_tongue:

4 kedvelés

ez sincs, igy jartunk, bocs

2 kedvelés

Melyik szín? Van az még.

2 kedvelés

Te is a Renaissance-t szeretnéd?

2 kedvelés

egyik szinben sem latom h lenne … pedig esku barmelyik megfelelne :S

3 kedvelés