Újdonságok

Ez is egy nagyon jó megoldás! :slightly_smiling_face: Én jobban szeretem, ha magam állítom be a teljesítményt, és nem kell trükközni, hogy jó legyen.:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Abszolút egyet értek veled. :slightly_smiling_face: Sokan a 4.2-re esküsznek, de bizonyos esetekben sok.

6 kedvelés

SM-en a legend 2 34 dodoval nyított (plusz szállítás)

4 kedvelés

Wotofo mdura pro duál strapa mod

3 kedvelés

Érdekes koncepció, beépített, de cserélhető lipo akksi…remélem a többiek is elmennek ebbe az írányba a fixen beépített akksik helyett. Az árát most hagyjuk, DNA250…az ára is majdnem 250, de lehet ez csak véletlen. :rofl:

steam_crave_hadron_pro_dna250c_mod_color

7 kedvelés

Másik fórumról, új színt keresnek az ambition mods converterhez, az a fekete kell nekem!

385060_196972828_1139172706592373_1482767163215936645_n.thumb

6 kedvelés

Hááát ez is megjelent. Vaporesso Luxe 80 Pod Mod Kit 2500mAh. Kellett mint egy falat kenyér… Bevallom, én nagyon nem erre számítottam, amikor bejelentették, új cuccal jönnek a piacra.

7 kedvelés

Hát nem lehet lemaradni a pod vonatról, shihuhú!

4 kedvelés

Arról nem, főleg ha jegyet sem vált rá az ember… :wink:

8 kedvelés

ZQ essents se 18650 mod

8 kedvelés

Innokin coolfire z80 18650 kitt zenith II tankkal

6 kedvelés

néha meg kevés

4 kedvelés

nagyjából igaz,de ha tekerek egy Mtl fused claptont 1,7ohmra,na ott már kevés a 4,2 volt is.Én ott 16 watton szeretem,de az már bőven 4,2 felett van.

5 kedvelés

A templombajárósom​:heart_eyes:Nem tettem le róla,de nem érzem még a kísértést hogy lecsapjak rá.Majd pár hónap múlva,ha lesz a franciáknak.Hátha lesz annyi bónuszpontom addigra náluk ,hogy fizetni nem is kell​:rofl:Úgy tudom ez kisebb is mint a sima essent.

5 kedvelés

NI80-nal igen,én már csak kanthalt használok,az többet kér. :smiley:

1 kedvelés

A Lost Vape is beújít…Elvileg ma prezentálják.

9 kedvelés

Uuu de szép horgász cigi :sunglasses:

5 kedvelés

Kijönnek a partra megnézni a halak… :wink: :rofl:

4 kedvelés

Nekem kicsit csicsás… Ha monokróm a kijelző akkor OK. Legalább az legyen visszafogott. :rofl: :wink:

3 kedvelés

Akkor neked sem jön be, DNA 100C vagyis színes. :slightly_smiling_face:
Engem két dolog érdekelne, az egyik az ára (gyanítom 30+K), a másik pedig az akku kezelés.:slightly_smiling_face: Nem igazán tud szerintem szellőzni, úgyhogy ez egy negatívum lehet szerintem.:slightly_smiling_face:

4 kedvelés