Vaporizm rendelés 📬

Ha jól tudom már a vaporizm sem szállít hozzánk, mert elég sok csomag visszapattant hozzájuk.

1 kedvelés

Pár hete olvastam másik fórumon, hogy a srácot ezzel a dumával rázták le. Akkor most wut? :roll_eyes:

2 kedvelés

Működik a vaporism rendesen emailre! De az elektronikus-cigaretta néha jóval olcsóbb! És ha nincs regisztrálva a régi rendszerbe az ember nem is válaszolnak az emailre!

5 kedvelés

34,9??? Ez már annyira extrém teljesítmény Attila! :wink: :rofl:

3 kedvelés

Ilyen az élet. :rofl: :rofl: :rofl: Ez kártérítésért kiált! Összeállunk egy per erejéig, majd azt mondjuk, Te szüttyögeteted a Zeust, de én köhögök tőle. Árva kitaszítottak lettünk a társadalom peremén. :rofl: Zoli reszkethet! :rofl: :rofl: :rofl:

9 kedvelés

Ezt asszem megjegyzem magamnak kedves Viktroll barátom! :rofl: Majd a legközelebbi közös akcionknál ne lepodj meg, ha egy kis latakiát is találsz a csomagban! :rofl: Persze csak DL felhasználásra!:rofl:

7 kedvelés

Hááát több itt a gonoszság mint a boszorkányképzőben! :rofl: Vezeklésképp bármit elröffentek amit csak kitalálsz Zolikám! Legyen az Latakia, mosogatószer avagy hasadóanyag… :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

6 kedvelés

Az utóbbi kettőt inkább kihagynám, de a kövi parkkal utazik a Latakia. Cserébe egy Live alkalmával szívesen megnéznék egy rögtönzött íztesztet belőle általad.:slightly_smiling_face: Mivel 6-os, és nem szeretnélek 8do előtt a Troll paradicsomba küldeni, jó lesz MTL-ben is.:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

:rofl: Bármiben, bármit, ez lesz a jelszó. :rofl: :rofl: :heart_eyes: :heart_eyes:

6 kedvelés

a vaporism szerintem szállít még ide csak ugye -e-mailben kell rendelni és angolul tőlük​:wink:

6 kedvelés

Igen, ezt csinálta a srác, erre írták neki, hogy már nem küldenek, mert sok csomag megy vissza hozzájuk.

4 kedvelés

ha nem lehetne max akkor ott van még a francia oldal is a lepetitvapoteur.com az sem rossz oldal mondjuk ha nem lennének a csehek​:wink::grinning:

4 kedvelés

Vagy a vapstore.de ugye :smile: :rofl:

3 kedvelés

@Ispy igaz,az is ott van még :rofl::grinning:csak a 100€ legyen meg aztán ingyen küldik :rofl::grinning::+1:még a franciák is.

4 kedvelés

csak szóljatok ha nincs meg a 100€ benne vagyok minden jóban úgyis kéne ez az még mindig​:wink::grinning::rofl:

5 kedvelés

nekem is elfér még 1 2 tank meg egy pod is jó ha van még podot tervezek venni még a 2db wenaxhoz a kicsi herot ki akarom próbálni meg ugye van ahoz 2db pori is itthol hozzá még amit be néztek a csehek de jó is,hogy be nézték így kell egy kicsi hero is a porikhoz​:wink::grinning::rofl:

4 kedvelés

simán össze lehet hozni azt a 100€ @Ispy ő már csak tudja hátha benne van ő is megint​:grinning::wink::rofl:3 össze hozzuk még akár a 200€ is ha kell​:grinning::grinning::rofl::+1:

4 kedvelés

Nem köszi, kell a lóvé a kertre. Ja, és 150 juro az ingyenes szállítás. :+1: Hajrá!

4 kedvelés

akkor a francia oldalon van 100€ ingyen szállítás

4 kedvelés

Off: Imádom a nagykijelzős modokat. Ez nagyon klassz! :+1: