Rendelőtárs kerestetik

Sziasztok,

szeretnék rendelni a vapstore-ról, a gond az, hogy nem szeretnék 6500 forintot fizetni a szállításért. Viszont, ha 100 jurot meghaladja a rendelés összege, akkor ingyenes posta és -10% az árból.

Szóval nekem van egy kiszemeltem 44 eurért, ha valaki esetleg kedved kapna a rendeléshez innen, akkor jelentkezzen nálam és megbeszéljük.

Én megrendelem és mpl-el továbbitom a cuccot, a postát meg megfelezzük (800 huf/fő).

UPDATE: az ingyenes szállítási limitet külföldre megemelék 150 EUR-ra, ami hát mehhh, de ez van.

5 kedvelés

@Szabolcs_Barna köszi a részvételt, most már csak várnunk kell. :fist_right: :fist_left:

2 kedvelés

szívesen,csak össze jött :wink::grinning::+1:

3 kedvelés

@Szabolcs_Barna a jó hír, hogy eladtam ezt-azt lassan megint nézelődhetnénk, ha érted mire gondolok. :rofl: :sweat_smile: :handshake:

Illetve várjuk további vásárlásfüggő vaperek jelentkezését. #vásárolnijó

4 kedvelés

gondoltam ezt már vártam mikor lesz​:grinning::rofl::rofl:sejtettem én már mikor láttam eladó cuccokat tőled.:wink::+1:na lehet nézelődni akkor ez az már van a fejemben.:grinning:

4 kedvelés

Akkor tali a szokásos helyen? :rofl:

3 kedvelés

ott ott​:rofl::grinning:tali tali​:grinning::wink:majd jól szét nézek akkor.

3 kedvelés

Csak tessék, csak tessék, mindenkit szívesen látunk! :+1:

3 kedvelés

@anon88785338 itt van Kizoku! :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Ezüst nincsen sajna, @Szabolcs_Barna is azt szeretett volna a múltkor, de gunmetal lett helyette, mert azt írták jelenleg nem tudnak SS-t szerezni.

3 kedvelés

Vááóó, mire nyomtál rá?

Na de mikor írja ki? Amikor kosárba rakod? Mert nekem nem jön ez az üzenet.

lehet az a baj,hogy nem vagy be regizve akkor.

Fogalmam sincs ez mit takar…nekem is írja. Én se vagyok regelve.

1 kedvelés

Lehet még nincsen tpd reggelve, tesztelve, és addig nem adhatják el…itt írja.

1 kedvelés

ugyan az van nekem is csak júniustól érhető el elvileg ahogy írták

Mondjuk, ha most lpv akció van, lehet most nem rendelünk. Nézzétek meg mi mennyi, ha nem jön össze sem esek kétségbe, elszorom aromára a zsét. :+1:

Van most 4 tankom és 2 úton, meg 3 eladó sorban plusz 6 modom, szóval olyan nagy bajban azért nem vagyok. Ja meg még a két régi tankom, meg van egy amit tartaléknak vettem (WTF?), meg 3 régebbi modom, komolyan már számontartani is nehéz. Pedig az utóbbi időben eladtam 4 modot, meg 2 tankot már. :rofl:

Lehet inkább eladnom kéne még, nem venni…

1 kedvelés

Sziasztok!

Ha valaki esetleg szeretne csatlakozni még, mert pont venne valamit, akkor szívesen várjuk, élesedik a rendelés, de még jöhettek bátran! :beers: :+1:

Tankok, modok, porlasztók, akkuk nagy választéka vár mindenkit :rofl:

2 kedvelés

vár ott sok minden minket :rofl::rofl:csak pénz legyen​:grinning::grinning:

1 kedvelés

Jaj már, mindig ezen a pénzen rúgozol, most vettél kecót, van ott még :rofl:

Én is nemrég vettem és látod itt vagyok és szórom két kézzel, mintha nem lenne holnap. :+1: :sweat_smile:

2 kedvelés