Rendelőtárs kerestetik

Az mar most tuti h irni fogok a puffogo topikba. Nem miattatok (baaaar neha megerdemelnetek)_ hanem amennyire sz…nak minket … . Probalok kulturalt lenni, de nagyon nehez. pedig csak most valtottam, ti evek ota eben szivtok :S

2 kedvelés

Hmmm, nem tudom, ott a fekete mellett a zöld pipa azt jelenti készleten, a gunmetal is van 6-8 nap, az ss nincs, azt tudom, mert Szabival mikor vásároltunk ott, akkor ő azt szerette volna először.

3 kedvelés

igen ami nekem kell ss színben ritka elviszik hamar​:wink::joy:

3 kedvelés

Igeeen, mehet most rogton a rendeles? :slight_smile:

4 kedvelés

jaj jaj :wink::joy:mindjárt szét nézek én is​:rofl:

3 kedvelés

nekem egy pár napja a bishop kelett volna persze,hogy ss színben de abbol nem nagyon van​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Ha a feketét akarnád, akkor lenne ss :rofl:

3 kedvelés

Necsináljátokvelem, most adtam el egy csomó mindent és mégis itt van egy csomó minden, hogy a tökbe lehet ez? Rejtély :sweat_smile:

Najó, az easy side boxal beszállok, ha kell.

3 kedvelés

En mindig is a leheto legertelmesebb ellenallast szeretnem, termeszetesen holgyem. Barki aki mast mond az vagy hazudik vagy igazat mond - mint erett felnott ember el fogod tudni donteni h melyik az igaz :smiley:

1 kedvelés

Meg nezelodom, van tank, 44 EUR. mod sajna nincs ami nekem kellene

1 kedvelés

Hmm?:thinking:

1 kedvelés

Csak a tank van. 44EUR-al tudok beszalni. Viszont jovo heten kellene a cucc, ami hetfoi legkesobb keddi rendelest takar. Mit gondoltok osszejon? Ha nem akkor nezelodom mashol.

4 kedvelés

Én most vettem még 3 tankot, szóval én nem tudok beszállni, meg nem is nagyon van olyan ami kéne, megvárom a converterből az új színeket.

3 kedvelés

OK-OK, akkor nezelodom mashol :slight_smile:

5 kedvelés

Sziasztok csak kérdezem érdeklődők,hogy esetleg nem e szeretne rendelni valaki a kumuluvapes ről mert nekem tervben van most egy pico mod ami muszály mert nem tudom már a tankot mire rá tenni mert az összes mod foglalt nekem​:wink::grinning:gyertek rendeljünk együtt!!! :wink::blush:

2 kedvelés

várok a héten hátha beszáll valaki velem​:wink::blush:legaláb az ingyen postát érjük el meg valami kedvezményt kérjünk kupont hátha van vagy lesz.:wink:

3 kedvelés

Linket adsz? Megnézném ott mi van

3 kedvelés

dobok egyet persze nézem is

1 kedvelés

Nem igazán ragadott itt meg semmi

Talán csak ez.

Ez a booster

2 kedvelés