Mod es tank tanacsot kernek

Huhh, sok sok valasz rovid ido alatt, kicsit kapkodom is a fejemet. Koszonom mindenkinek.
@Vaperina_Kinga koszike, igyekszem tajekozodni mielott kerdezek :slight_smile:

@Elek_Segits A pro helyett a sima 101 tetszik, ha nagyon akarom az is megy TC-ben es az 50W boven eleg lenne, viszont @Vaperina_Kinga emlitett egy szeriahibat. Jo lenne arrol tobbet tudni.

@anon40018559 az ultex-hez tartozo tank (Cubis Max) nem 28-as atmeroju? Méretek: 43mm x 28mm ez van az oldalon. Annyira nem all neki rosszul szerintem, bar fenykep alapjan nehez jol megitelni.

@Elek_Segits A Tesla nekem tul sok (kulsore). Az ultex is hatareset, de az egyszinusege miatt megis eleg szolid. Merete kicsit tulzas (28-as atmero, magassaga teljesen OK), de meg vallalhato.
Es itt fogok magamnak kicsit ellentmondani (mi a sok), ugyanis ha ez a mod https://www.vapstore.de/vapefly-siegfried-tube-mod-en (ebben a fekete szinben) legalabb a VW-t tudna akkor hajlando lennek akar 100EUR-t adni erte , merthogy ez az en szememben nagyon ott van a szeren :blush:
A Kizoku Limit otletet koszonom. 2 tankot fogok venni - mindjart irom miert - az egyik szerintem ez lesz. Jo lesz tekeres tanulashoz, ha nem sikerul/nem megy meg mindig ott a porlaszto. Ha jol latom Nautilus porlasztot fogad a Kizoku. A masik szerintem marad a Nicolas.

@Ispy Ez a 4-in-1 kifejezetten jol nez ki. Kar h https://www.vapstore.de/ambition-mods-converter-mod-silver-en nincs/elfogyott, beszalltam volna a rendelesbe.

Es akkor h miert 2 tank es 2 mod:
Az egyik kell a nikotinosnak a masik a mentesnek. Elvileg meglennek 1 mod + 2 tank-al, de elobb fog fejre fordulni a tank + koszolodni a csatlakozo ha tankot cserelgetek 1 mod-on mintha rajta van mindegyik egy-egy modon. Es itt jon a kepbe h miert cso mod: el kell ferniuk egy ingzsebben :slight_smile:

4 kedvelés

58.90 plusz 9 eur szállítás

1 kedvelés

Koszi, bookmarkoltam. Hetvegen nem vasarolunk devizaban mert raszamolnak mindenkeppen 1%-ot (hetvegi jutalek) - eleg keso van valszeg atmaszna mar hetvegebe.

3 kedvelés

Nem tudom milyen szériahibára gondolsz a 101-nél 2éve nyúzom tökéletesen teszi a dolgát. Talán a tűzgomb ami kicsit lehet hallani! De a 100e ft Dani is produkálta ugyanezt 6hónap után! Tc-ben ugyan az mint a Dani! Talán az ellenállás ami kicsivel alálő a Danihoz képest!

2 kedvelés

Vaporizm.cz-n van csak a tube is, vagyis majd lesz, azt írja.

3 kedvelés

Ugy emlékszem 2 baja volt a 101-eseknek, hogy dupla ellenállást mért mindenre, tehát ha 1ohmosat tettél rá azt 2ohmnak látta, ha 0.6ohmot akkor még 1.2nek. Duplázott mindent. Ott belül volt valami zárlat a panelon és az okozta. A másik meg hogy mindig feldobta a 6os hibakódot (error6) ami azt jelenti, hogy túl meleg a board.

Hogy sikerült e javítani ezeket azt nem tudom, de manapság nem hallok panaszt. :slightly_smiling_face: Én ezek miatt óva intelek, a Pro-val ezzel szemben semmi negatívum nincs. :slightly_smiling_face:

Ja még annyi, hogy a sima 101 kikapcsol magától, ha sokáig nem szivod, ami elég zavaró lehet.

5 kedvelés

Koszi az infot!

3 kedvelés

Koszi! Lehet raszanom azt az 5k-t es inkabb maradok a pro-nal. kicsit tullo ugyan a celon de ha kiszolgal 2-3 evig es nincsenek csinytalansagai akkor egye fene :slight_smile:

4 kedvelés

Egyebkent a beszallnek a rendelesbe ha lenne ott is az erre vonatkozott :slight_smile: https://vaperina.cc/t/rendelotars-kerestetik/

4 kedvelés

Hát az lett a vége, hogy @Szabolcs_Barna megvette az én egyik tankom, én meg megvettem @Elek_Segits löpöti boxát, mert nem jött össze a 150 juro, úgy meg nem éri meg. Pedig az a fekete easy side box még mindig vár rám, de hát ilyen a véper lét. :upside_down_face:

Ha pár nappal előbb jössz, akkor…de az már egy másik történet. :sweat_smile:

Pedig van tube is ott, az úgy elég baráti áron van, minusz 10%-kal.

De ha összejön a 150 eur, engem meg lehet még győzni, mert kell még egy fekete mod nekem. :+1:

4 kedvelés

Mivel csak egy kommentet tudok megjelolni mint megoldas, ezert ez a komment lesz az.
Bocs, kicsit butan nez ki, de ha valaki veszi a faradtsagot es vegigolvassa a teljes tortenetet akkor ugyis rajon h ki mindenkinek szol a megoldas pipa :smiley:

De azert alljon itt vegszokent h mire is jutottam:
Modok:

1. Ehpro 101 Pro 75W TC MOD ← marad a pro, mivel van par gyerekbetegsege a simanak
  2. Converter Box Mod & Tube 50w Ambition Mods ← ultex helyett, mert elegansabb de megsem meg1x ehpro

Tankok:

1. Vapefly Nicolas MTL tank
  2. KIZOKU Limit MTL RTA 3ml ← ez ugyebar RBA (na jo nem, mert csak megeszi a nautilus porlasztot, szal RTA csak nem finnyas :stuck_out_tongue: )

Nagyon, nagyon szepen koszonom mindenkinek!

6 kedvelés

Mivel Kizoku limit tankom lett volna,de megszívtam,van 12db.Nautilius porlasztóm​:wink::joy::joy:

2 kedvelés

Hmmmmmm, nemtom mivel szivtad meg (akarom en egyaltalan tudni?!?!??!?!?!), de elarulod melyik porlasztok? :slight_smile:

2 kedvelés

Azzal,hogy az áruház nem küldte…hosszú sztori​:wink:Írtam róla.Választanom kellett egy másik tankot,mert elfogyott nekik a reneszánsz Edition,csak elfelejtettek szólni…most olvastam…nem olyan porlasztóim vannak amik neked kellenek.Én nem akartam olyat…1.2ohm Triton mini és 1.6ohm-osak (bvc azt hiszem)vannak.

1 kedvelés

Hmm ezt majd folytassuk inkabb priviben. A triton biztos nem jatszik, az 1,6-os BVC-t meg korbe kell kerdeznem, bar az nem tunik rossznak.

2 kedvelés

Szia KaCsa!
Én régóta vadásztam EHPRO-t, s végre sikerült beszereznem egyet. Azért választottam ezt a színt, mert akár SS, gun, fekete…minden színű tankkal jól néz ki. Nem tudom merre élsz,de ahol találtam (Budapest) lényegesen olcsóbban be lehet szerezni mint az említett web áruházakból. Láttam egy 101 ezüst színűt és van még egy darab ilyen 101 Pro, mint az enyém.
Azt tudnod kell, hogy igen-igen súlyos darab a 21700+kazán+test kombó (szinte önvédelmi fegyver). Nekem nagyon bejött. Meg kell szokni az egy gombos menürendszert, s utána csak öröm. Nekem a TC fontos szempont és jól vizsgázott e tárgyban is.
Van egy video Jai Haze vapertől aki összehasonlítja a Dani 25-el. Érdemes megnézni. Bár nekem a muki “nem gyere be” de szoktak jó észrevételei lenni. https://www.youtube.com/watch?v=ZjeXCIHeMwU
A Siegfried Tube Mod tök szép, de emlékeim szerint a kimeneti volt max 3,8 V illetve amit az akksi le tud adni (lehet rosszul emlékszem).
Az Ambition Converterrel is szemeztem, de lemondtam róla mert már van egy Paramour SBS modom, kettő meg már sok.
Remélem tudtam segíteni. :no_smoking:only vaping!

7 kedvelés

Szia, ha megirod nekem h hol veheto meg a fovarosban a 101 pro azt megkoszonom. Kicsit csodalkozom azon h meg olcsobb is mint a webesek de nem fogok haragudni erte :slight_smile: Jol nez ki a kek, ha lehet valogatni majd eldontom.
A Siegfried Tube Mod egy csoda, de sajnos mecha, azt meg nagyon sokaig nem vallalom - valszeg soha nem fogom.

1 kedvelés

Szia, a Siegi nem mecha mod, szabályozott (fél mecha). Szerintem közel sem tud olyan élményt nyújtani, mint egy mecha. Csalódnál benne.Te tudod beállítani rajta, hogy mekkora V-ot adjon le (3 fokozatban). Plusz a szokásos védelemmel van ellátva.
Kezdésnek meg tuti tévút lenne egy igazi mecha (még egy kíváló minőségű is) és nem csak a vele járó kockázatok miatt írom. A “mechás élményt” igazán csak az tudja élvezni hátradőlve a karosszékében vagy tóparton lányokat-fiúkat-kacsákat…bámulva, aki már biztos kézzel tud összerakni egy teljes tankszekciót (nem találomra teker meg egy huzalt…jó lesz az úgy is…biztos kézzel vattáz…tudja h nem kettőt szív bele és az akku azt mondja “padlót fogtam jöhet relax”, de ezt itt a közösségen belül szerintem sok tapasztalt VAPER(INA) meg tudja erősíteni.

Sajnos a boltban nem tudsz válogatni, mint ahogy írtam 1 darab 101 SS színű van 13 nagyorrú Mátyásért és 1 darab olyan kék, mint az enyém101 PRO 14,5 nagyorrú Mátyásért. :no_smoking:only vaping!

5 kedvelés

A valogatast ugy ertettem h egymas mellett latom a kettot. Cimet tudnal kuldeni?
Es igazad van, a Sieg “csak” fel mecha, de akkor sem vallalom. Akkor is iszonyat jol nez ki :smiley:

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.