Rendelés Írországból

Sziasztok,

Sajnos elhagytam szeretett kis készülékemet, egy Eleaf iStick P100-t. Amit találtam: németországi nagyker, 10 db a minimum, khm… A másik, hogy több írországi oldalon is láttam. Kérdésem, hogy rendelt már valaki Írországból? Nem eu, mennyire nehézkes, időigényes?

Előre is köszi: Zs

Szia! Bár még nem rendeleltem Írországból, de ők is tagjai az Európai Uniónak (persze kivéve Észak-Írországot, mert ők nem azok a brexit óta). Így, ha szállítanak ide nem kellene, hogy gond legyen vele.

3 kedvelés

Köszönöm, akkor jobban utánanézek.

Megidézem Neked @Paldeak_Attila -t, Ő lehet, hogy tud az írországi rendelésekről egysmást. Sajnos ritkán van fent…de majd meglátjuk.

5 kedvelés

Köszi szépen!!!

2 kedvelés

Szia Zsolt .Irorszag is az EU tagja tehat siman mukodik a rendeles innen is.Nagyon ritka hogy a csomag repulovel megy ugyhogy a szallitas eleg lassu mivel a legtobb esetben futarnak a csatornan is at kell kelni.Altalaban ha EU-bol rendelek a kiszallitas 4-5 munka nap a feladastol.Amugy minden siman mukodik,hajra!

6 kedvelés

Szia Attila,

Köszi szépen a válaszodat! Az oldalon, ahol találtam a készüléket nem volt lehetőség Mo. kiválasztására, mivel sürgős volt a dolog máshonnan rendeltem, persze nem azt, amit szerettem volna. Elvileg ma jön. Azt esetleg nem tudod, hogy Írországból mennyi a szállítási költség?

1 kedvelés

Nem hiszem hogy nagyon huzos lenne.Itt es kozei orszagokban egy bevalt dolog a 20-30 euro feletti ingyenes belfoldi posta vagy a 30-50 euro feletti vasarlasos ingyenes kulfoldi posta.

5 kedvelés

Köszi, amúgy is fogok nekik írni, mert amit rendeltem és kaptam, az nincs olyan jó, mint az előző…

1 kedvelés