Rendelés Angliából

Sziasztok,

ha Angliából rendelek, mennyi vámra számíthatok, illetve hogyan tudom ezt rendezni (átutalással vagy máshogy? Valamint a vámeljárás mennyivel hosszabbítja meg a szállítási időt?
Innen terveztem a rendelést:

Esetleg valakinek van konkrét infója erről a webshopról?

Előre is köszi!

2 kedvelés

Már rég óta nem rendeltem itt de régen is megbizható volt…a face csopijukban tudsz érdeklődni.
Ha elárulod mit szeretnél lehet tudunk olcsóbb megoldást.

1 kedvelés

Taifun GT4S kéne…

1 kedvelés
3 kedvelés

A szállitás 30 euró pár nap és itt van.

2 kedvelés

Köszi, de akkor lehet, hogy Lepetit lesz, ott ingyenes a kiszállítás.

3 kedvelés

Ha ott ingyen van akkor az jobb…mondjuk itt 30euronyi ajándék még jön de hát az vagy jó vagy nem…én szeretek itt vásárolni…

1 kedvelés

Mielőtt rendelsz írj egy mailt a supportnak, hogy egyáltalán szállitanak-e ide.
Egyre több angliai webshop már nem szállít mert a vámról visszapattan.
Nekem volt olyan webshop aki már nem is engedett regisztrálni sem. Rákérdeztem ez volt a válaszuk.
Egy dolgot ne felejts már nem EU.

Írsz emailt Mareknek, megkérdezed mikor lesz.
Megrendelés, kb 2 nap és ingyen itt van

2 kedvelés

Köszi, megnézem, nagyon rendesek vagytok!!!

1 kedvelés

Én rendeltem már tőlük, de nem itthonra. A bolt egyébként rendben van!
Atombiztos volt még a csomagolás is amiben a rendelést küldték :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Nekem 4 hónapja még 5 nap volt a vaporismről, azóta változott?

2 kedvelés

Szia!

Nyáron rendeltem Svájcból, talán ad némi iránymutatást. Erre jött még 5000Ft vámkezelési díj, valami 1-2 ezer forintos UPS-es hülyeség, így a végére a 95Euro-ból lett majd másfélszer annyi. Ráadásul pont az elfbar balhé kezdetekor, szóval mikor nyilatkozni kellett, hogy ez igazából egy elektromos cigaretta alkatrész, kicsit f.stam is, hogy sose fog megérkezni. Tanulópénznek mondjuk jó volt :face_with_hand_over_mouth:

1 kedvelés

Köszönöm, akkor felejtős ez az EU-n kívüli rendelés… :frowning:

Az max megbízható és IOSS-t alkalmazó webshop esetén ajánlott. Pl a djvape és sourcemore

Wotofo-tól rendeltem,sosem tudom meg végül honnan .:joy::joy: Elsőre angolnak írta,aztán egy darabig kínainak tűnt,aztán lett belőle holland,viszont dollárban kellett fizetni. 150 dollár volt a kiindulás postaköltséggel együtt, erre rájött 18 ezer valahányszáz forint vám,meg 1800, magyar postának fizetendő összeg,amiért bemehettünk érte a postára. Úgyhogy összességében csak utólag vicces.:sob::sob: