Wotofo dilemma…

Az MTL RTA vonal után vérszemet kaptam és kipróbálnék egy DL RTA/RDTA-t. Sok nézelődés után a Wotofo Profile RDTA és a Wotofo Profile X RTA párosra szűkült a kör. Az RDTA baromi jól néz ki és tök jó hogy sokféle módon lehet megépíteni…ja és baromi jól néz ki :sweat_smile: DE! Sok helyen olvastam hogy eléggé folyós a “kicsike” és mivel nem csak az asztal mögött ülve használnám így az nem biztos hogy jó dolog.
Aztán ott van a Profile X. Arról sok jót olvastam itt is meg láttam videót is hogy kb ugyanazt az íz/gőz hatást tudja mint az RDTA verzió és hogy nem folyik. Na de nem is néz ki olyan jól :face_with_spiral_eyes:
Szóval esetleg akinek van valami tapasztalata mindkettővel az segítsen légyszi. Ki lehet valahogy küszöbölni az RDTA-nál a folyást vagy az tényleg csak az asztalon állítva tárolós és ha cipelni is akarom magammal akkor inkább legyen a Profile X?
Az X-nél még az is a bajom hogy ugye üveg palástja van ha jól láttam és ha véletlen fellököm annak nincs olyan fém védő burka mint az RDTA-nak. Néztem hogy van e rá ilyen gumi védő akármi de nem találtam. Pl ez is egy negatívum nálam…

Szia.
@Tyutyika -nak van rdta ha jól emlékszem.
Nekem X van,"hálóval"használom.
Nem hiszem hogy találsz rá gumit mert ilyen méret nincs.
Az üvegtörés meg bármelyiknél előfordul .

6 kedvelés

@DonTufi olyan gumi vape band-et rá lehet húzni a palástra ha ekkora a para

4 kedvelés

Szia, nekem mind a kettő van és kb ennyi amit leirtál. Az RDTA folyását nem nagyon tudtam kiküszöbölni (na jó de, mert squonk moddal használom). Vasiparban dolgozom és állithatom, azért az X üvege nem törik annyitól, hogy ránézel!

7 kedvelés

Na ja ez érdekelt volna mert eddig csak műanyag palástos tankom volt vagy most a brünhilda de azt is védi a fém keret és azért már előfordult egyszer kétszer hogy eldőlt vagy éppen mivel sokat autózom ott is mocorog jobbra balra állandóan.
Nézegettem ilyen szilikon pántot vagy mit amit sok más tankra raknak de kifejezetten profile x-re valót nem találtam sehol.
Az rdta folyásos dolgára akkor ezek szerint nincs megoldás….

Akkor marad a profile x valószínüleg aztán ha bejön lehet egy rdta verziót csak veszek majd itthonra :sweat_smile:

Nekem lepattogott a lépcsőn és egyben maradt, lehet csak szerencse. :smiley:

Én is igy kezdtem :sweat_smile:

6 kedvelés

Az rdta folyni fog . De különben együtt lehet vele élni . 3 db rdta-m van szóval :grin: kocsiba pohár tartó , munkában asztal vagy kengurú zseb . De le lehet dugózni a jukakat csak macera mert ha nem hő álló szilikon vagy polimer oda bak a tanknak :shushing_face:

6 kedvelés

Én meg azt nem értem minek ragaszkodni valamihez amivel nem- vagy csak kényelmetlen kompromisszumok árán lehet együtt élni amikor létezik más amivel nincs gond. “Szép tányérból nem lehet jóllakni ha amúgy üres” :point_up_2:
Ezért sem vagyok nős…egyelőre :rofl::smiling_imp:

2 kedvelés

Mert jó. Valamit valamiért.Alternatív megoldásnak meg ott a squonk, ott általában az akkumulátor a kompromisszum. Ha mindent belegyömöszölsz egy testbe, akkor meg tégla méretű. De legalább mindenki megtalálhatja a számítását​:sweat_smile:
Ui.:-nem vagyok nős :rofl::rofl::rofl::rofl:

8 kedvelés