Profile rdta helyett másik tank

Sziasztok!

Le szeretném cserélni profile rdta tankomat, jó az íz, gőz, de nem tetszik ez a megoldás, hogy a deck külön csatlakozik a tank részhez, mert sokszor ugrál ez miatt az ellenállása.
Amiket néztem: supreme v3, hellvape helheim rdta, pyro v4 rdta, vaperz cloud valkyrie 25 mm.
Azt még fontosnak tartom leírni méretek szempontjából, hogy egy thelema quest modra keresem a tankot.
Ha valakinek van a fentebb említett tankok közül és van/volt profile rdta-ja, akkor ha írna róluk egy összehasonlítást, azt megköszönném.
Illetve bármilyen tank ajánlást is szívesen fogadok.:grin:

Válaszokat köszönöm!

3 kedvelés

Nos a kérdés kicsit bonyolult . Én a steam crave supreme v3 advanced et mondanám mert ott tényleg nem vagy korlátozva. Arra szereled amire akarod .De alsó levegős . Szóval ha valami egyszerű tankot kéne nézni akkor ö kivan lőve mert folyhat .

2 kedvelés

Ha a mesh opció játszik továbbra is, akkor van két egészen jó tippem, ezek közül mindegyik járt a kezemben, és szerettem őket:

Wotofo Profile M
Vandy Vape Kylin M

Mindkettő felső levegőzésű, és egészen könnyen építhető, finom ízek + nagy gőzök.
A Profile M egy nagyon kicsi kazán, egyedüli negatívuma a feltöltés, azt szerintem nem csinálták meg jóra ( de ez szubjektív ). A Kylin M méretben nagyobb pár fokkal, de közel sem óriási, ott nem is igazán tudok negatív dolgot felsorolni, talán a nagyobb méret miatt kicsit gyengébb az íz visszaadása. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Köszönöm válaszod, volt plus v2-m egy másik modon, az nem folyt egyáltalán. Azt nagyon szerettem, azért gondolkozok nagyon a supreme v3-on. Nem kell egyszerű tanknak lennie, a profile-al az az egyetlen bajom, amit leírtam a kérdésben.

4 kedvelés

Szerintem akkor csak azon kéne talán gondolkozni hogy abszolút csak a Mesh ? Mert ha talán tekercsből szeretnél építeni (nem tudom vane e tekercses tankod ) Akkor szerintem a supreme v3 advanced et válaszd . Mert az tényleg bármire jó .

Szia!

Kezdetben vala a Profile RDTA. Megszerettem, szívesen használtam, bár inkább tekerésekkel és nem mesh lapokkal. Amit igazából nem tudtam megszokni: :nerd_face:
A feltöltési rendszere (a lébetöltő nyílás és az azt elzáró “fülecske” összepasszítása);
lánc-slukkoló lévén a melegedése a kémény hiánya miatt;
a létellátás “megtörése” (tank-acélsodrony-vatta-tekerés), a likvidnek “fel kell másznia” a tekerésig, ebből kifolyólag oda kell figyelni a vattázásra.

Csak megjegyzem, hogy soha nem hordtam zsebben, táskában, de állítólag ha eldőlt képes volt kiengedni a likvidet. :shushing_face:

Aztán kb. egy éve megvettem a V3-at, ami az első pillanattól kezdve elvarázsolt. :heart_eyes:

Nagyon igaz:

ugyanis szerintem ebben a formában teljes értékű a készülék. :+1:

A hagyományos ejtőtartályos, külön lébeömlés-szabályozóval, ami rendkívüli pozitívum (majdnem tele tank esetén is lehet tekerést/vattát cserélni). A likvid útja nincs feleslegesen megtörve: tank-vatta-tekerés. A levegőzése 0-tól szabályozható közel felső DL-ig. A feltöltése rém egyszerű a bajonettzáras topcap és a hatalmas beöntőnyílások miatt.

Megfolyást, “könnyezést” nem tapasztaltam a közel egy éves napi használat során. Zsebben, táskában sem adta meg magát (nyitott léellátás mellett sem). :blush:

Szerintem a tank optimális mérete lehetővé teszi a megépítését kis tekerésekkel, izmos subohm tekerésekkel, vagy mesh lapokkal egyaránt. A felhasználás széles körének csak a vaper fantáziája szab határt.

Ha van Plus V2-őd, akkor feleslegesen koptattam a számat/billentyűzetemet. :grin: Ugyan az a kiváló minőség 25 mm-es kivitelben. Illetve a Plus V2 topcap-ja menetes, a Supreme V3-é pedig bajonettzáras. Ennyi a különbség. :face_with_monocle:

Az általad felvetett alternatív RDTA-kat nem ismerem, azokkal nem tudom összehasonlítani.

Ha esetleg van konkrét kérdésed, szívesen válaszolok.

4 kedvelés

Nem csak mesh, a profile-t sem mesh-el használom, hanem dual-ban.
Pont ezért gondolkozom a supreme v3-on.

2 kedvelés