RDA vagy RDTA/RTA?

Sziasztok, nem nagyon tudok mit hozzátenni, csak a szokásosat: Zeus x + mesh deck. Coil-lal is, mesh-sel is tuti. Most van nálam egy dwarv, nem estem hanyat tőle, igaz klón, de egyelőre még normálisan megépíteni sem sikerült szerintem. Az egyik zeus single coillal jobb ízeket ad heisenberg-gel, igaz nagyobb gőzöket is ami okozhatja a jobb ízt. Mind a kettőben nikkel coil van. Szóval köztudottan zesu párti vagyok, így nem nagyon írhatok mást. Persze egy mesh rda is jó ízt ad, de nekem kicsit macerás a vattázása, most le is tettem pár napra. Abban mind egyet érthetünk , hogy poristól szinte bármi jobb, a többi pedig ízlés és a kísérletezésre szánt idő függvénye. UI: a nikkel sem hozott akkora ízélményt, mint vártam volna a kanthalhoz képest, igaz nekem kicsit el van menve az íz érzékelésem. Próbálgatni kell, ezért volt jó a csere-bere prg, aztán kialakul ez mindenkinél szerintem. Utó Ui: olvastam most, hogy egy hölgy a profile-t hozta fel non plus ultra-nak. Akinek eladtam a számítógépemet ő azzal jött, ő azt mondta iylen elbaxott tankja még sosem volt, eladja 5 ezerért, nem kell-e nekem. Egy ilyen kezdés után nem kellett… :smiley: . Szóval kinek a pap…

3 kedvelés