Legjobb íz visszaadású tank

Sziasztok!
Szerintetek melyik tank a legjobb íz visszaadásban?
Nyitott a kérdés minden építhető kategóriában. Mtl, dl
Kérlek az àrát ne vegyük figyelembe, kizárólag azt h milyen az íz visszaadása!
Én eddig a profile-t használtam, meg zeusz single-t, de kíváncsi lennék h van-e olyan ami ezeknél jobb? Esetleg érdemes lehet-e befektetni egy lényegesen drágább kategóriába, és ha igen akkor melyikbe?
Előre is köszönöm a válaszokat!
Jó vapet mindenkinek!

6 kedvelés

Szia Gábor. :blush:

Én bár MTL vonalon mozgok, de a DL-re is igaz szerintem, hogy minél kisebb a kazantér annál izesebb. Az MTL tankok esetén ugye kisebb a kazantér, de DL-nél viszont kompenzál a nagy tekerés, az tulajdonképpen annyi helyet foglal, hogy kevés hely marad a kazántérben. Még ami kihatással lehet az ízre az a huzal anyagának tisztasága. Csak minőségi, márkás huzalokat vásároljunk, biztos helyről. :slightly_smiling_face: Illetve a a vatta is fontos. Ezekre pedig nagyon igaz a mondás, hogy olcsó húsnak híg a leve. :slightly_smiling_face:

Ami befolyásoló tényező lehet az a klónoknál a rossz anyaghasználat. Ha nem úgy közvetíti a tank az áramot. De egyébként ez is ritka, mert a rossz klónokat nem veszik és így kikopik a piacról. :slightly_smiling_face:

9 kedvelés

Igen, persze, teljesen igazad van, viszont én inkább konkrét márkákra és típusokra lennék kíváncsi.

5 kedvelés

Nagyon halkan merném csak kijelenteni, de számomra a GeekVape tankjai nagyon bejöttek. Mint MTL, mint DL vonalon. Illetve a Vapefly is szuper, és most a ZQ Trio-jára vagyok rákattanv nagyon. De tartom az előző h.sz.-ben leirt véleményemet is. :slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Szia!
Nekem ezek a kedvencek mtl mert csak azt használok.D.R.A.M. By-Ka.Spica.Kayfun.Vicious ant scylla…

9 kedvelés

Szervusz Gábor ! Szervusztok !

“Minden ami építhető” Akkor a legjobb ízvisszaadása az RDA - knak van ! Egy squonk mod-al tökéletes !

6 kedvelés

Nálam még mindig a Dvarw 16 a legjobb. A többiek csak kezdik megközelíteni.

2 kedvelés

Meglepő, de az Ammit a legízesebb tankom. Kicsit ráver az összes többire.
Viszont túl “őszinte”, dohányos levek nem ízlenek benne. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Nekem sikerült egy nitrous rda-t beszerezni és egy pulse v2-vel hajtom. Kb. 4 hónapja használom. Lusta vagyok tekerni magamnak, így single-ben wotofo előre tekert alien coil-lal használom (0.3 ohm-os), a vatta eddig szintén wotofo volt, de az utolsó rendelésnél becsúszott egy firebolt cotton vatta, amivel talán még jobb ízeket produkál.

4 kedvelés

Soha nem volt a kezemben, de képen megnéztem. Olyan lelógatós vattás, mint a Siren, Galaxies, Ares, ezek mind ilyenek sajnos. A törpe Dvarw, és a By-ka ezért hozza jobban az RY4-et. A Galaxiesben csak a Solub Rotterdam érződik a kettő keverékéből, az RY nem, és kevesebb a th. csak ízek vannak.

2 kedvelés

https://eliq.hu/termek/geekvape-ammit-mtl-rta-tank/

Nem lelógatós, sima Kayfun deck elv. Csak ilyen tulajdonságú (számonra) :slightly_smiling_face:

A belinkelt lap alján az elég gyenge minőségű képen olyan tank belsőt látok, mint a Berserker-é: egy oldalon vannak a lefogató csavarok, két oldalt ovális üreg, ahová a vattát kell betuszkolni, vagy az nem annak a tanknak a belseje?
5417-300x145

3 kedvelés

Ok, nekem a “lelógatós” az a Brünci, Taifun… Ez nekem Kayfun deck, mindegy, hogy vannak elrendezve a csavarok. :slightly_smiling_face:De mindegy, sorry, ha én mondom rosszul…

1 kedvelés