RDA kérdések

Majd írjál,ha tényleg lesz. :saluting_face: :wink:

Valakinek esetleg van tapasztalata a Vaperz Cloud Sith RDA-val? :thinking:

Totál rápörögtem az áttetsző jeges kiadása.

3 kedvelés

Időközben elérhető is lett Kumuluson. Majd akkor én beszámolok róla :sweat_smile:

5 kedvelés

jupeee en varom a beszamolot es foleg, hogy tudod asgard minihez hasonlitani mert az is van / volt neked :wink:

2 kedvelés

Nagyon bizakodó vagyok mert az asgard mini nekem túlságosan is levegős volt egy tekercsel​:grin: Ám úgy látom már kumuluson is kezd kifogyni a készlet. 4x10 ből már csak 8 db maradt. Asgard XL kb 2 nap alatt elfogyott az összes színben​:sweat_smile:

2 kedvelés

asgard xl el szemeztem de abba brutal series coil ok kellenek es talan 40 mm korul van amihez nincs is jo modom marmint amin szepen ulne :wink:

2 kedvelés

Csak a kalapács passzol hozzá:sweat_smile:

4 kedvelés

Steam crave hadron vagy titán még azokon csücsül szépen .

4 kedvelés

Ma délután már hosszabb időt tudtam eltölteni a tankkal. Elpumpáltam kb. 8ml liquidet és kicsit vegyesek az érzéseim. Maga a tank száraz állapotban baromira jól néz ki. Főleg az áttetsző Pulse V3 moddal együtt.


Sosem volt még ultem anyagból készült tankom ezért meglepetésként ért, hogy nem melegszik át mint egy fémből készült tank. Ez nagyon tetszik de sajnos a hozzá adott driptip túlságosan rövid ezért néhány slukk után kicsapódik a liquid ami miatt törölgetni kell a tankot. Erről már korábban is olvastam Redditen de szerencsére ez könnyen orvosolható egy hosszabb driptippel.
Kicsit furán néz ki dehát ez van jelenleg.
Az építés nevetségesen egyszerű ( akár csak a legtöbb egy tekercses RDAnál​:sweat_smile:), könnyen lehet szabályozni a levegőzést és az áttetsző topcapnek köszönhetően mindenre rálátásunk van használt közben.

Jelenleg desszert liquiddel használom és nagyon kellemes ízeket ad. Nem állítanám, hogy egy szinten van egy Reload S-el vagy egy Nitrous-al de nagyon jó RDA. Összegezve teljesen vállalható tank DE szerintem a 40-50€-os árat egyáltalán nem éri meg. Szerencsére én aprópénzért tudtam beszerezni ezért annyira nem is bosszant a vásárlás.:sweat_smile:

Vegyetek inkább Nitroust vagy az új Reload S Pro-t ebben az árkategóriában!:sunglasses::tada:

12 kedvelés

Hála ennek a kellemes melegnek az amúgy is melegedő RDA-k még forróbbak​:smile:

5 kedvelés

Nagyon laza és kellemes meleg érzés tölt el a zsebem környékén manapság . Rdta 2 nagyobb felületen meleg :rofl::sweat_smile:

6 kedvelés

Még jóhogy a “java” fémpalásttal rendelkezik. :sweat_smile:

7 kedvelés

Na hello!..rég jártál itt

5 kedvelés

Úgy közelítem meg az RDA-t mintha az első randin lennék​:sweat_smile:

9 kedvelés

úgy, hogy vajon [1] :imp: :rofl:


  1. elég nedves lesz-e? ↩︎

8 kedvelés

Olvasgatni járok meg lassan kirepülnek a kis Fillipínó fiókáim .
Minion-knak hívom őket és adtam nekik Magyar és bece neveket is. Jobban rá érek majd

Happy So Excited GIF

9 kedvelés

Egy rövid beszámoló 3 hét után a ReLoad Pro RDA-ról.

ReLoad S birtokában kíváncsian vártam milyen újítást hoz a ReLoad Vapor USA a “Pro” szériával.

Külsőleg kicsit formásabb, gömbölydedebb lett a megjelenés viszont belül…Belül sok a változás.


A levegőzés elrendezése a coil körül megfordult. Már nem oldalról szív be több levegőt hanem lentről.

A coilok lefogatása szintén változott.

A topcap levegőnyílásán is egy picit változtattak.

Építési kiegészítők.

Miután behelyeztem a tekerést és bevattáztam arra gondoltam, hogy micsoda újítások ezek és egy katartikus élmény fog eltölteni.






De nem. Ugyanazt hozza mint a ReLoad S csak egy leheletnyit szűkebb levegőzéssel. Elsőre csalódásként éltem meg de egy nap használat után rádöbbentem, hogy korábban mindig a tökéletes tankot kerestem és ezt megkaptam már a ReLoad S-től. Attól olyan nagyszerű ez a két RDA, hogy kiegyensúlyozott ízeket ad illetve nagyon lágy a levegőzésük. Nem sípol, nem szörcsög, nem érzékeny arra ha több liquid van a kazántérben. Annyira jó használni és annyira kellemes érzés vele gőzölni. Pár nap használat után amikor már több ízt is kipróbáltam az új szerzeménnyel végiggondoltam milyenek is voltak a korábbi tankjaim. Mindegyiknél voltak apróbb zavaró dolgok ami miatt nem éreztem magaménak a használatukat. De ennél a párosnál nincs ilyen.

Végezetül, hogy kikek ajánlom ezt a tankot? Azoknak akik már régóta rajonganak a single coilos RDAkért illetve szeretik a nagyobb gőzöket. Mert azért a sok jó dolgok mellett van rossz is. 75+10euros szállítás elsőre ( és második hallásra is​:sweat_smile: ) baromi soknak hangzik egy szimpla fém darabért. De egy dolgot már megtanultam vaperinán a többi tagtól. A minőségnek ára van de megéri ha ezt a hobbit űzi valaki :hugs:

14 kedvelés

Az alsó levegőzéstől szerintem is jogosan várhattál nagyobb ízorgiát, de ha azt már az első széria is tudta/kimaxolta akkor le előttük az összes kalappal.

4 kedvelés

Kipróbáltam pár dolgot amire mások esküdtek, de ha DL RDA akkor Reload S :slight_smile:

Feladtam a jobb rda keresését, átálltam a hasonlóan jó single DL RTA keresésére inkeább :smiley:

7 kedvelés

Nehéz feladat lesz de egyszer mindenki megtalálja a megfelelőt​:hugs::blush:

8 kedvelés