RDA kérdések

Hát gondoltam csak hogyha hátha,de ha nem ,nem. :sweat_smile:

Sikerült megkerülni a megyét, így megoldódott.

1 kedvelés

Áruld el a titkot légyszi.
Puss In Boots Please GIF by Laff

Gondolom távolsági járattal :thinking:

2 kedvelés

Valszeg,mert még mindig nem jó az oldal. :grimacing: :face_with_symbols_over_mouth: :sob:

Regisztráltam, de nem sikerült befejezni a regisztrációt, ennek ellenére jött e-mail, hogy mégis regisztrálva vagyok. Beléptem a regisztrációval, így a megyének elfogadja a “Magyarországot”.

Más kérdés, hogy gyakorlatilag duplán rendeltem, mert valahogy az előző rendelésem is nyilván volt tartva, bár a kosárban nem láttam. Aztán a számlán igen. Semmi baj, legalább nekem is lesz cumó a hűtőben, így ha valaki meg lesz szorulva, majd én is fel tudom ajánlani.

5 kedvelés

Ha elbírja a költségvetés,semmi gond.De gondolom meglepődtél.? :slightly_smiling_face:

Meg, főleg azon, hogy 404 a keresett oldal nem található, alatta meg mégis ott van. Egyébként nem nagy összegről van szó, főként ha azt veszem, hogy a Floravitától csak literes aalap-jelölt cumót lehet rendelni. Így végülis lesz 2 l 50/50-re kapacitásom, ha az 3-as nik. Az nekem simán elég lehet egy évre.

2 kedvelés

Ugye ott nem úgy van írva, hogy Hungry? :roll_eyes:

3 kedvelés

Ahogy láttam, Magyarország van írva. :wink:

4 kedvelés

Újra nekiugornék a dual coilos RDA-k világának azzal a gondolattal, hogy a RDL tartományt céloznám meg. Esetleg akinek van ebben tapasztalata mennyire lenne ez életképes? Kinéztem most két Alien MTL tekerést amit vennék.


Köszönöm előre is a válaszokat :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Élhető a dolog . Nem kevesebb a gőz . Armadilot dualba tekertem triger coil-al 3 mas magon 7 gang + lábak 4 mm . 0,6-0,64 Ohm langyos volt . :grin:
Vagy sima clapton volt :thinking:
A régebbi tekerést fjused claptonal láthatod ha rá keresel az armadilonyó szóra :rofl:

5 kedvelés

Nekem nem hoztak többet mint a single 0.40X2+0.12 fused clapton 3-as mag 5 karika :smiling_face:
(Pedig lakik itthon pár dual is :joy:)

3 kedvelés

Gőzmennyiségben picivel lesz csak több a dual,ellenben wattot többet fog kérni,mint single-ben.Van mindkét fajta itthon,számottevő különbség,nem sok számomra. :saluting_face: :wink:

3 kedvelés

Akkor teszek egy próbát velük​:grin:

@Zolika csak a kíváncsiság hajt és valamire el kell költenem a havi vape keretet​:sweat_smile:

@TheSoftParade1968 ha nem válik be akkor még megpróbálok nagyobb átmérőjű coilt bele rakni​:slightly_smiling_face:

Köszönöm a segítséget :+1:

4 kedvelés

Azt azt hiszem még tavaj előtt ellőttem már :grin:
Nekem ez bevált singlben :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 kedvelés

Én 3-as átmérővel használom a Destiny-t és a Hot Rod-ot is.
Szálhuzal,vagy premaid,mikor milyen kedv van.
Hot Rod-ba megy dupla,csak a kazántér más. :saluting_face: :thinking: :wink:
Nincs mit köszönni,hátha sikerül.Drukkolok! :fist_right: :fist_left:

4 kedvelés

Singleben nálam a Coilology Alien V2-nél nem találtam jobbat de igyekszem nyitott szemmel járni​:eyes:

@TheSoftParade1968 ha mégse sikerül akkor lesz eladó Drop Dead V2 és egy Drop V2 :joy:

3 kedvelés

Az sem rossz,de nem ka1 :smiling_face:
Csak az jöhet szóba,és ez bizonyított nálam hogy az :grin: