RDA kérdések

yes yes bacon

3 kedvelés

És tadam. Meg is érkezett. :laughing:

5 kedvelés

Ó jó választás :grin: sajna amíg betörik nem az igaz :sob:

Hm… nekem régebbi van, de az 10 slukk és betörik.
(Vagy az a palást?.. :thinking:)

Arany a Prime ezüst a normál . Azóta szerintem arany 2.0 van. Ezüst gyorsan törik de nem mondanám olyan tömörnek meg tartósnak mint a prímet

2 kedvelés

Amúgy meglepően jól bírják a kiképzést​:+1:
Nekem Prime van. Kb. 10 éves, pár hónapja használom, lassan elfogy :pleading_face:
(Aztán kipróbálom a kb. 12.000 tekerésre elegendő Mujit is végre​:grin:)

Miként muji hivatalos vagy egyébb forrasból ?

1 kedvelés

Én mostanában 2,5-es Bp mods vatta, annak néha kell egy fél tanknyi is hogy betörjön…

1 kedvelés

Gyári, címkés zacskós.
(Itt vettem tavaly a fórumon a kezdeti lépésekkor…egy teli cipősdoboznyit :joy:)

A Bp Mods-nál se tűnt fel nekem, hogy nagyon be kellene törnie. Bár lehet, hogy setuptól is függ. :thinking:Hozza kb. azonnal, amit kell.

2 kedvelés

Nálam a cotton clouds ilyen. Szinte azonnal rendben van.

Asszem, olyanom is van. Van egy doboz, amibe nem néztem bele 7 hónapja :thinking::grin: pedig ideje lenne, főleg rendelgetés előtt.

Ez azt jelenti hogy keveset szívsz. :smiley: Tessék nekiállni fogyasztani :smiley:

1 kedvelés

Keveset…azt hittem, a mai de. műszak alcíme Neverending Sorry volt :roll_eyes::grin: szívtam.
Elment ma 6-7 ml. Ez már nálam átlag feletti.

Szerintem még mindig a legjobb ár/érték vatta a cotton clouds

Én is jártam így. Megfeledkeztem és hónapokig ott volt a koliba a szekrényembe, … csak az húsos palacsinta volt. Kibontásnál vigyáz! :rofl:

1 kedvelés

Oszt muji honnan ? Mert azért drogériából csak nem .

Esetleg ez

Ilyesmin néz ki, van asszem 20 zacskó. De már nem kotrom elő, bár a napokban fotóztam vattát… várjál… :grin: ez nem mind.

Ugyan az a katanaka írás van rajta