RDA kérdések

Egy rövid beszámoló 3 hét után a ReLoad Pro RDA-ról.

ReLoad S birtokában kíváncsian vártam milyen újítást hoz a ReLoad Vapor USA a “Pro” szériával.

Külsőleg kicsit formásabb, gömbölydedebb lett a megjelenés viszont belül…Belül sok a változás.


A levegőzés elrendezése a coil körül megfordult. Már nem oldalról szív be több levegőt hanem lentről.

A coilok lefogatása szintén változott.

A topcap levegőnyílásán is egy picit változtattak.

Építési kiegészítők.

Miután behelyeztem a tekerést és bevattáztam arra gondoltam, hogy micsoda újítások ezek és egy katartikus élmény fog eltölteni.






De nem. Ugyanazt hozza mint a ReLoad S csak egy leheletnyit szűkebb levegőzéssel. Elsőre csalódásként éltem meg de egy nap használat után rádöbbentem, hogy korábban mindig a tökéletes tankot kerestem és ezt megkaptam már a ReLoad S-től. Attól olyan nagyszerű ez a két RDA, hogy kiegyensúlyozott ízeket ad illetve nagyon lágy a levegőzésük. Nem sípol, nem szörcsög, nem érzékeny arra ha több liquid van a kazántérben. Annyira jó használni és annyira kellemes érzés vele gőzölni. Pár nap használat után amikor már több ízt is kipróbáltam az új szerzeménnyel végiggondoltam milyenek is voltak a korábbi tankjaim. Mindegyiknél voltak apróbb zavaró dolgok ami miatt nem éreztem magaménak a használatukat. De ennél a párosnál nincs ilyen.

Végezetül, hogy kikek ajánlom ezt a tankot? Azoknak akik már régóta rajonganak a single coilos RDAkért illetve szeretik a nagyobb gőzöket. Mert azért a sok jó dolgok mellett van rossz is. 75+10euros szállítás elsőre ( és második hallásra is​:sweat_smile: ) baromi soknak hangzik egy szimpla fém darabért. De egy dolgot már megtanultam vaperinán a többi tagtól. A minőségnek ára van de megéri ha ezt a hobbit űzi valaki :hugs:

14 kedvelés