RDA kérdések

Ma délután már hosszabb időt tudtam eltölteni a tankkal. Elpumpáltam kb. 8ml liquidet és kicsit vegyesek az érzéseim. Maga a tank száraz állapotban baromira jól néz ki. Főleg az áttetsző Pulse V3 moddal együtt.


Sosem volt még ultem anyagból készült tankom ezért meglepetésként ért, hogy nem melegszik át mint egy fémből készült tank. Ez nagyon tetszik de sajnos a hozzá adott driptip túlságosan rövid ezért néhány slukk után kicsapódik a liquid ami miatt törölgetni kell a tankot. Erről már korábban is olvastam Redditen de szerencsére ez könnyen orvosolható egy hosszabb driptippel.
Kicsit furán néz ki dehát ez van jelenleg.
Az építés nevetségesen egyszerű ( akár csak a legtöbb egy tekercses RDAnál​:sweat_smile:), könnyen lehet szabályozni a levegőzést és az áttetsző topcapnek köszönhetően mindenre rálátásunk van használt közben.

Jelenleg desszert liquiddel használom és nagyon kellemes ízeket ad. Nem állítanám, hogy egy szinten van egy Reload S-el vagy egy Nitrous-al de nagyon jó RDA. Összegezve teljesen vállalható tank DE szerintem a 40-50€-os árat egyáltalán nem éri meg. Szerencsére én aprópénzért tudtam beszerezni ezért annyira nem is bosszant a vásárlás.:sweat_smile:

Vegyetek inkább Nitroust vagy az új Reload S Pro-t ebben az árkategóriában!:sunglasses::tada:

12 kedvelés