Rászorult tank

Sziasztok,adott egy smok t200 As hozzá pedig egy smoke tfv9 es tank… És sikeresen rá tekertem először nem érzékelte ,utána leszedtem vissza raktam… kiderült hogy a porlasztó nincs rendesen a helyén,de mikor le akartam tekerni csak el forog… Ezzel mit lehet kezdeni a kalapácson kívül? :sweat_smile::face_with_peeking_eye:

4 kedvelés

Szia Richárd!
Tudnál egy kèpet feltölteni a tankról?
Hátha,nem kellene mèg egyből kalapácsot ragadnod. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Így használom most,próbáltam le varázsolni de csak forog rajta,nem tudom hogy mutatja e a képet :sweat_smile:

4 kedvelés

Egyik irányba megfeszíteném a helyedben és úgy próbálnám tekerni a levegőzőnél. Hátha engedne annyit, hogy kitekerd az 510-ből. Ha úgyse…akkor még mindig ott van a kalapács.

6 kedvelés

Próba cseresznye,köszönöm :grin:

4 kedvelés

Gumiszalag.

4 kedvelés

Ki fejtenéd bővebben? :sweat_smile:

4 kedvelés

Mindennemű le-és széttekerésekhez gumiszalag, gumigyűrűk, akár tömítő gyűrű, kvfőző gumi, gumikesztyű. Ne fogóval, kalapáccsal. :wink:

6 kedvelés

Tégy a levegőzőlyukba egy vékony csavarhúzót erőkar gyanánt és azzal lejön, ha még nem verted agyon kalapáccsal. Azért kár lenne ennyire vadulni. :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Az a baj hogy el forog… Próbáltam… a porlasztó úgy tudtam csak ki venni belőle…

3 kedvelés

Még próbálok valami vékony gumit alá varázsolni,köszönöm a tanácsot :grin:

3 kedvelés

Működik még egyáltalán? Nem lehet, hogy az 510 menete megszakadt?

5 kedvelés

Szia Lapaj,működik,így használom,nem tudom le venni a tankot,el forog… de amúgy jó,porlasztót tudok így is cserélni,meg minden,de a jó istenért se jön le… próbáltam feszíteni egy irányba de semmi…:roll_eyes::pensive:

4 kedvelés

Akkor én nem bántanám. Ha majd nem müxik én egy hústűt keresztül dugnék a levegő likakon és szétfelé húzva a modot és tankot próbálnám széttekerni. Valószínűsítem a menetszakadást.

4 kedvelés

Nemtudom èn ezt igy nem hasznàlnàm @Richard_Haga

Nem vagyok expert de ha vèletlenül kap egy zàrlatot vagy mitudomèn ès elpukkanhat akkor azt ne a kezedben csinàlja.

4 kedvelés

Remélem az óra járásával ellentétes irányba próbálod :imp:
Egy gumikesztyűvel le kell annak lazulnia

4 kedvelés

Érdekes jelenség. :thinking: Próbáltad felfelé is húzni? Lehet a deck alja vált le és azért forog.

5 kedvelés

Szia, bár nincs se Smok modom, se Smok tankom, kíváncsiságból rákerestem, és úgy tűnik nem te vagy az egyetlen, aki így járt. Alább linkelt fórum bejegyzésben u.ezt írják, a tank működik de forog a modon, a mod 510 csatlakozójának rögzítése tört el (vagy lazult ki).
Ha jól értem, úgy szedte le, hogy egy pengét beszorított a mod és a deck alja közé óvatosan nehogy eltörjön bármi is, így az 510 csatlakozás eléggé megszorult a modban, hogy le tudja tekerni a decket fogóval. És utána valami pasztával orvosolta a modban az kilazult 510 csatlakozást.

Nyilván ez csak valaki leírása egy megoldással, szóval csak óvatosan, nem azt mondom ez megoldja a te esetedet, de jó kiindulási alap lehet.

7 kedvelés

Ha ez igaz akkor dobnám minél messzebb azt a kacatot úgy ahogy van

3 kedvelés

Nekem nagyon úgy tűnik,hogy ez lesz a problèma.
Ès persze megint a spórolás,vagy figyelmetlensèg,netán tervezèsi hiba.Elèg lett volna egyetlen csepp rögzítő anyag (valamilyen ragasztó,vagy festék) az alátèt ès az 510-es csatlakozóra.

3 kedvelés