Modra szoruló tank

Sziasztok,

a dwarv klónom olyan szinten rászorul a modra, h fogóval is alig tudtam leszedni. Ennek az az oka, h utántöltéskor nem tekerem le az egész tankot.
Mit tegyek, azon kívül, h az egészet leszedem töltéskor, hogy ne szoruljon ennyire meg?

Köszike

5 kedvelés

Így törtem el két üvegemet, mert ilyenkor elővettem a kombinált fogót. Jegyezd meg: Töltéskor sohasem a modot markold a bal kezeddel, amikor bezárod a töltő nyílást, hanem a kazánt, különben így jársz. Létezik olyan műanyag csipesz, (Amit a fiam adott, ha kéred, lefényképezem.) Kör alakúra kiképzett, recés belsejű nyele van, azzal meg lehet mozdítani a kazánt üvegtörés nélkül (Nálam 22 mm-es átmérőre, nem tudom, a dvarw milyen, az enyém Siren2.) Viszont nálam a modnak válla van, ezért azzal sem férek hozzá. Hegyes végű rádiós fogó és egy miatyánk kellett ahhoz, hogy ne törjem el a harmadik üvegemet, ami tulajdonképpen negyedik, mert egyszer leejtettem a cuccot, és úgy esett. Egyébként elejtettem már sokszor, de máskor megúszta.

5 kedvelés

https://liquidhall.com/tekeresi-kellekek/egyeb-tekeresi-kellekek/csipeszek-tweezerek/keramia-tweezer-adapter

9 kedvelés

Na itt a videón, nekem ilyenem van. Akkor nem kell lefényképezni. :slight_smile:

3 kedvelés

InkedUj_Dvarw__DL_FL_RTA___Ezust_571161894490568_LI
ez a rész szorul rá
InkedUj_Dvarw__DL_FL_RTA___Ezust_571161894490568_LI
ez könnyen lejön

6 kedvelés

Kettővel szerintem megoldható, erőt is könnyebb így kifejteni, mint puszta kézzel, a gumi meg megtapad rajta.

4 kedvelés

En rendszeresen igy jarok,tudom hogy kellene tankot tolteni,de sose ugy csinalom.Ha pedig a gumikesztyus megoldas nem jon ossze,a mellekelt kepeden minden celszerszam ott van.Tehat tekercs ,vatta kiszed.A ket tekercslehuzo csavart egy-ket felfordulatra lazitsd fel,hogy picit fentebb legyenek.Az inbuszkulcs szarat tedd be a ket csavarfej koze es finoman ,de hatarozottan kezd el az egeszet orajarassal ellentetesen tekerni.Taoasztalat,hogy a menetek es a csavar,deck is eros acelbol van,minimalis erovel pillanatok alatt lent van az egesz a modrol.

4 kedvelés

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm!

6 kedvelés

Mecha miért is nem? Csak azért, mert van egy kiherélt digitális modom, ami ezek után már mechá-nak számít. Csak jobban melegszik a kazántól a mod, ha közvetlenül rá van szorítva. De van egy olyanom is: Ceruza modról leszerelt 510-es, rá van ragasztva egy vezeték nélküli csengő dobozára, abban pont elfér egy 18650.es akku. A kapcsoló kívülről van rá ragasztva. Igaz, ezeket csak vészhelyzetre tartalékolom, (váratlan lemerülés) egyébként a még működőképes egyetlen mindent tudó modomat használom.

1 kedvelés

Szia, valami kisolló végét dugd be a levegő nyílásba, fogd meg a modot és az ollót forgas el balra. Szerintem úgy simán le kell jönnie. Én zeusokkal jártam így és vízpumpa+kombinált fogó kombóval oldottam meg. De amúgy beledughatod az imbusz szárát is…szerintem az is meglazítja.

2 kedvelés

Nagyon szívemből szóltál! Mecha mod-nál teljesen kizárva…szóviccel élve mecha nem mahina! Még ott sem ahol állítható az 510 es csatlakozás. :no_smoking:Only vaping!

2 kedvelés

Ez sbs-nel nem mukodik,vagyis csak ha szerencsés vagy és a lyuk hozzáférhető

2 kedvelés

Ha más nem ott van @Vaperina_Kinga :rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Leejtem szétjön, meg is vagyunk :joy::joy:

3 kedvelés

Igy-igy​:joy::point_up:

2 kedvelés

Szia, simán elképzelhető hogy igazad van, de nálam pont van egy ilyen szett és azon szerencsére éppen elérhető a levegő nyílás. De el tudom képzelni, hogyha 20-30°-kal odébb lenne a menetbekezdés az 510 csatlakozón, akkor már nálam sem működne. Nekem csak az az egy modom van ami ilyen ( már ha a Paramour-ról van szó) a többinél mindegy lenne…de nekem is azon van :slight_smile: .

Itt eselytelen,a masik modomnal en is alul nyitottam​:rofl:

3 kedvelés

Ez így tényleg nem jó. Nálam jobb a helyzet​:slightly_smiling_face:


Amúgy ha nálam ilyen probléma lenne,akkor kivenném a csatlakozó pint és az M7x0.5 menetből lecsiszolnék 90 fokot.

4 kedvelés

Neked szinte a teljes 360 fok ott van​:sunglasses:Aah en nem aggodok semmin,hosszu eveket voltam tmk-s.Egy darab drot,kalapacs,meg szog es mindent meglehet oldani​:rofl:
Off topic ,de regen ott volt a piros gepzsir,nem tom miert volt piros,de ha regi oregeknel ez volt ,az mindenhez is jatszott.Meg a kuvasz kutya fule is azzal volt bekenve ,ha kikezdtek a legyek​:rofl::rofl::rofl::rofl:

4 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.