Miért van ez?

Segítsetek nekem léci.
Mi lehet a probléma? Mit csinálok rosszul, hogy az összes létező tankom legyen az porlasztós vagy epítős mindendegyiknél egy idő után úgy járok hogy nem bírom letekerni a dek részét, remélem jól írtam, ha nincs a közelben fogó akkor esélyem nincs letekerni, még a kedves férjem se bírja.
Létezik, hogy mindet túl húzóm?
Mit csináljak, hogy ne legyen ez?

2 kedvelés

Nekem is olykor jobban rászorul, de egy határozott hirtelen, erősebb mozdulattal mindig megindul.

4 kedvelés

Gumilap, vagy gumikesztyűben?

3 kedvelés

Tegnap óta nem sikerük az a hatarozott mozdulat :sweat_smile::sweat_smile:

1 kedvelés

Tedd a fagyasztóba egy percre,mielőtt nekiállsz.Az segít.

3 kedvelés

Baszus, ilyen se volt még hogy fogó segítségével se sikerül :cry:

Szia meglehet hogy épitéskor miuttán kész és rakod össze akaratlanul is jobban meghúzod​:sweat_smile:… előttem szoloak is ajánlották a gumikesztyű stb .praktikussab mint a fogo mivel megnyuzhatod megsérülhet maga deck és már a többi épitésnél is gondot okozhat a továbiakban :confused:Javasolnám miuttán sikerült vmi modon szétszedni hogy miellőtt épités uttán újfent rakod őssze az o gyűrűknek adj egy kis levest mert igy a vákum nem huzza annyira be hogy megszoruljon és neh tud szétszedni legközelebb …

9 kedvelés

Plusz, ha a modon van a deck, és úgy teszed rá a tartályt azzal is ráhúzod, és még rájön a top cap

7 kedvelés

Úr isten, akkor ezekre ezután nagyon oda figyelek, még mindig nem sikerült szét buherálnom, majd holnap újult erővel megpróbálom.

4 kedvelés

Ha van vízpumpafogó, azzal talán…mert ott a pofa kört formál. De gumilapot közé. Egy rossz megnyomás, és deformálódik vagy lesérül a deck.
Esetleg szisszentsétek meg wd40-nel, vagy szilikonspray-vel, az elmosás a legkevesebb…

2 kedvelés

Ha nem sikerül, 14.én megyünk haza, földimet megkeresem, hogy csináljon vele valamit.

1 kedvelés