Rabbit V3 Dual RTA

Én rápróbálnék kettő darab 1ohm körüli építéssel is :smiling_face:

Próbálj bele ilyet. Vagy NI80-ból hasonló ellenállás értékekkel. És tádámm! Ez dualban 2x6 menet 3-as magon. És megvagy.

Jó az a tank!

Ez is jó lehet? BPMods 3mm vattával?

Arra van tipp hogy melyik előretekert jó ?

Nincs,mert nem használok előretekert huzalt,és csak kanthalt tekerek az @Orbit76 által használt oldalról .
Nézz szét shopokban,általában nagyobb ohm van ráírva/db ha abból teszel kettőt akkor megkapod a 60 watt körüli teljesítményt.
Amit linkeltél az kb 60 w lesz kb,ezt nem tudjuk megmondani hogy jó lesz e neked !

1 kedvelés

@dl_csoport esetleg valakinek innen tipp / ötlet?

Itt vagyok :grin:ennyi az ötletem,és szivesen :smiling_face:

Ha hűvösebb gőz a cél akkor tapasztalatom szerint a dual rta nem igazán jó partner :sweat_smile:

Inkább menj rá a mesh rta-ra vagy egy single coilos rta-ra.

Most esik le milyen tankod van. Építsd meg bátra singlebe és nem fogsz benne csalódni :slightly_smiling_face:

Szerintem ,ha előretekert,ne clapton legyen,hanem valami más.Tiger coil,Hive coil, ha van olyanod.Hamarabb melegszik,hamarabb hűl,kevesebb watt is elég.
Mindjárt rakok képet.


Felső a Tiger, alsó a Hive. :saluting_face: :slightly_smiling_face:
Természetesen,attól,hogy nekem ezek jók,Neked lehet nem. :thinking:

Az, hogy neked jó lesz-e, azt én nem tudom. Én kipróbálnám, de lehet, hogy tekernék rá még egy menetét, úgy dualban 0.3 ohm körül lenne, de az én vagyok.

Köszönöm. Lerendelem akkor a bpmods vattával és próba. :slight_smile:

Van mesh rta tankom, de a jobb ízek miatt gondoltam ezt a tankot.

Single-be is lehet építeni? Mert mintha úgy olvastam volna hogy annyira nem praktikus.

Dualban sem lenne bajom vele 60w -on egész jó a gőzölése de a reakció idő az pocsék hogy 1-1.5 mp után kezd hevíteni. Lassabb mint a Máv :rofl:

Kipróbálom másik coillal , hátha segít rajta.

És köszönöm.

Köszi.

Ezek is kompatibilisek a nyuszimba? :grin:

Igen,bár én Fat Rabbit Solo-ban és Dovpo Blotto Max-ban is használom. :saluting_face: :slightly_smiling_face:

Hát, első körben alapokkal próbálkoznék.

Aztán meglátjuk.

Így is full hülyének érzem magam hogy nekem nem megy ez az építéses dolog mert vmi mindig fos benne … :see_no_evil::joy:

Lehet rendelek ilyet is és próbálgatom. Ennyi esélyt még adok neki.

Ne hogy már a nyúl vigye a puskát egyből.

De akkor ezek szerint totál normális hogy kellhet akár 1mp amig elkezd melegedni a coil és utána működik? Mert addig kb a semmit szívom :joy:

1 kedvelés

Ne izguld túl. Valahol el kell kezdeni… Párszor majd jól sikerül, néha baromi pocsékul, de idővel kinövi magát.

Ha azt mondom van itthon kb 30 különféle guriga huzalom,akkor nem hiszed el….pedig van :smiling_face:sajnos ez ilyen műfaj,meg kell találni a kazán és a te ízlésednek megfelelőt ugyan úgy a vattából is.
Ez nem csak az a fajta hogy kidobom,beteszem a porlasztót :grin:
Mi is így kezdtük :fist_right::fist_left:sok sikert és kitartást neked :smiling_face:

Sok a vas,vastag, széles a coil,kell idő mire felfűti. :saluting_face:

1 kedvelés

Erre is van megoldás, előfűtés, egyéni teljesítménygörbe, van itt mivel játszani :smiley: