Profile RDTA tanácstalanság

Pont ezt nézegettem :smiley: Úgyhogy valószínűleg ez lesz, de elolvasom előtte.

Xben és ebben is ferdén vágom a vattát. Xben felfele (alja hosszabb teteje rövidebb) ebben pedig oldalasan ferdén.

2 kedvelés

Mióta megvan csak a profile rdta-ra esküszöm, mióta squonk mod is van hozzá, le se tudom tenni, még sose építettem meg coillal. Nagyon fura volt elsőre, hogy ennyivel jobban visszaadja az ízeket, x-nél is, de egy porlasztósnal 100x jobb. Szegény x-em ott porosodik a tokjában :face_with_peeking_eye:

2 kedvelés

Nincs is nála jobb mesh RDA a piacon​:grin::+1:

2 kedvelés

Melyik vagy milyen mesh lappal és vattával használod?
Az oldalasan ferdén vágást azt pontosan hogyan képzeljem el? Balra vagy jobbra megdöntöd az ollót és úgy vágod meg?
Köszi a tippet :slight_smile:

Most a wotofo nexMesh clapton van benne, de eddig wotofo nexmesh extreme-t használtam, watta meg wotofo xfiber 6mm. A vattázást jobban nem tudom szemléltetni.

Ahol a lyuk van a betöltéshez, ott rövidebb és onnan hosszítom. Ne kérdezd, próbáltam felfele is vágni, de az valamiért sose lett jó. Így viszont már december óta tökéletesen működik.

5 kedvelés

Köszi. Így már minden érthető :slight_smile:
A vattát te hogy szoktad befűzni, hogy a mesh lap “ne tépje” meg? Én próbáltam egy trükköt, de szerintem rosszul csináltam. Nem tudom, hogy a rossz vatta befűzés vagy más bénázásom miatt ég meg egyetlen részen a vatta.

1 kedvelés

Próbáltam amit fentebb irtak, hogy egyik oldalt kinyitom és utána rázárom, azzal úgy jártam, mint ahogy te most vagy, pár nap alatt megégettem a vattát.
Simán átnyomom a cipőfüzős véget és ahogy húzom pödörgetem meg nyomom lefelé, hogy minél kevésbé akadjon be. szokott azért szép rendesen beakadni. De nem vészes. Annyi hogy amikor kész vagy, mielőtt liquidet raksz a vattára és nézni szoktam mennyire ér mindenhol a mesh lap a vattához és a tetejét kicsit lenyomom, de csak érzéssel.

Most olvasom, 70 watton tolod. Nem tudom lehet-e az (tudom 60-80 a lap), de én max 65 wattal szivtam eddig.

2 kedvelés

Köszi a tippek és tanácsokat. Most szerintem sikerült jól eltalálnom mindent.
nexMesh Clapton S + Wotofo Xfiber. Oldalasan vágtam, ahogy berajzoltad és próbáltam óvatosan “pöndörítve” behúzni a vattát. 60-65W-on bomba íze van.

Illetve mindenki másnak is köszönöm, aki tippet és tanácsot adott.
Nagyon jó az itteni közösség :pray:

9 kedvelés

Örülök ha segíthetek :blush:

6 kedvelés

Na most én is így jártam mint ahogy te csak Profile X-el…
Elsőre tök jól sikerült megtekerni (kb egy hónapja) most gondoltam újra vattázom (nem tudom miért jött ez az ötlet :man_facepalming:t3: ).
Detto ugyanúgy nézett ki a vattám mint neked csak nálam már kb a 10.-slukknál és még égett íze is volt keményen.
Szóval újra vattáztam de megint nem sikerült.
Most elolvastam itt az ötleteket és megpróbálom azokat hasznosítva megint újravattázni.

Ui.: Amúgy egy ilyen mesh-es tanknál mennyi ideig szokta bírni egy vatta? Gyanús volt hogy közel egy hónapja szívogatom és még bírja…:thinking:

3 kedvelés

Nalam egy vatta átlagban 3-5k puff.
Bár újabban töltögetek a tankba dohányoson kívül mindent :smiley:
Ez olyan 1-2 hét. A rekordom 9k puff volt, közel egy hónap. De akkor csak gyümis hűsítőst szívtam.

2 kedvelés