Profile RDTA tanácstalanság

Profile RDTA-ban ugyan nincs, de Profile Dual Mesh-be és Dead Rabbit M-be van tapasztalatom.

Én Clapton mesh mellett tettem le a voksomat, az eleinte próbált “sima” mesh-ek mindig égett ízt adtak. (Aztán lehet már azt is sikerülne jóra, majd lehet megpróbálom.)

Leégetés után én csak simán áthúzom alatta, viszont alaposan összeszorítom, és úgy is tartom mindkét oldalon, mert a mesh tényleg meg tudja cibálni.
Ezután jó alaposan megritkítom, és akkorára vágom, hogy éppen leérjen az etetőnyílás aljára.

Ha ott meg van tömve, és belefeszül, nem tud elegendő liquidet felvenni. Próbálkoztam a ferde vágással is, ott csak annyi problémám volt, hogy a felső kikandikáló részeket idővel megégeti a kazántér teteje, hiába lapítgatom le. Így inkább jobban ritkítom, és egyenesre vágom, és akkor szépen lehajlik az egész.

Ezen kívül nagyon fontos, hogy mindenhol hozzá kell érjen a vatta a mesh-hez. Ha valahol látsz hézagot, tömködj oda plusz cuccot, vagy ha nem lehet, csináld is újra.

Ha bárhol icipici hézag marad, ott egyből hotspot lesz, és elkezdi pirítani a környező vattát. Szerintem ez történt a Te esetedben.

Ami még fontos - és elősegíti az előzőleg leírt hézagmentességet - a mesh nem szabad hogy benyomódjon, mert akkor ott tutira hézag lesz.
Emiatt is talán kezelhetőbb a Clapton mesh, ott a szálakat külön külön tudod mozgatni, ha előtte esetleg megrogyott.

Ne add fel, menni fog, és remek élményben lesz részed.

Apropó, azt írtam hogy próbáld ki a Clapton mesht?
Próbáld ki.

7 kedvelés