Profile rdta helyett másik tank

Szia!

Kezdetben vala a Profile RDTA. Megszerettem, szívesen használtam, bár inkább tekerésekkel és nem mesh lapokkal. Amit igazából nem tudtam megszokni: :nerd_face:
A feltöltési rendszere (a lébetöltő nyílás és az azt elzáró “fülecske” összepasszítása);
lánc-slukkoló lévén a melegedése a kémény hiánya miatt;
a létellátás “megtörése” (tank-acélsodrony-vatta-tekerés), a likvidnek “fel kell másznia” a tekerésig, ebből kifolyólag oda kell figyelni a vattázásra.

Csak megjegyzem, hogy soha nem hordtam zsebben, táskában, de állítólag ha eldőlt képes volt kiengedni a likvidet. :shushing_face:

Aztán kb. egy éve megvettem a V3-at, ami az első pillanattól kezdve elvarázsolt. :heart_eyes:

Nagyon igaz:

ugyanis szerintem ebben a formában teljes értékű a készülék. :+1:

A hagyományos ejtőtartályos, külön lébeömlés-szabályozóval, ami rendkívüli pozitívum (majdnem tele tank esetén is lehet tekerést/vattát cserélni). A likvid útja nincs feleslegesen megtörve: tank-vatta-tekerés. A levegőzése 0-tól szabályozható közel felső DL-ig. A feltöltése rém egyszerű a bajonettzáras topcap és a hatalmas beöntőnyílások miatt.

Megfolyást, “könnyezést” nem tapasztaltam a közel egy éves napi használat során. Zsebben, táskában sem adta meg magát (nyitott léellátás mellett sem). :blush:

Szerintem a tank optimális mérete lehetővé teszi a megépítését kis tekerésekkel, izmos subohm tekerésekkel, vagy mesh lapokkal egyaránt. A felhasználás széles körének csak a vaper fantáziája szab határt.

Ha van Plus V2-őd, akkor feleslegesen koptattam a számat/billentyűzetemet. :grin: Ugyan az a kiváló minőség 25 mm-es kivitelben. Illetve a Plus V2 topcap-ja menetes, a Supreme V3-é pedig bajonettzáras. Ennyi a különbség. :face_with_monocle:

Az általad felvetett alternatív RDTA-kat nem ismerem, azokkal nem tudom összehasonlítani.

Ha esetleg van konkrét kérdésed, szívesen válaszolok.

4 kedvelés