Profi vape-sektől kérdezném

Ja még ami eszembe jutott , elolvastam a DL és MTN tankok leírását , nos akkor se értem a dolgot , hogy lehet máshogy szívni valamit , mint hogy egyből tüdőre szívod ? Elég erős dohányos voltam kb 2 hete de még mindig nem értem a kettő közt a különbséget . Illetve már értem, Az egyik a pénznyelő kategória a másik nem az . Elolvastam jó pár ilyet , mivel érdemes kezdeni de ami a lényeg lenne egy kezdőnek az sehol nem írják le, így marad a felesleges pénzkidobás. Ami szintén nincs leírva sehol , miért ne vegyél kezdőként ilyet ami zabálja a lötyit . Mint ahogy az sincs leírva sehol kezdőként nem érdemes ilyet venni , mert jönnek majd a problémák amivel szembesülsz és csak szívás az egész , pedig csak cigizni szeretnék. Egy erőteljes dohányzónak mint én is ez kész szenvedés , ott tartok másnap most, hogy falhoz vágom azt jónapot. Pozitívan indultam ennek az egésznek , hogy leteszem a cigarettát és váltok erre a vapere , de mára ott tartok kész csalódás az egész és nem sok értelme van a vapnek , nem pótolja a 2 doboz cigimet amit csak , meg kell gyújtani és elszívni. Találd ki , hogy keverd ki a lötyit , mert van vagy 20 féle ami közül lehet válogatni ja és akkor arról nem is beszélve az úgy nem is jó mert kéne valami nikotin is bele , ja de az mennyi és hogy kel keverni. Ja baccus akkor vegyél bele porlasztót, persze mert annélkül nem működik a kis ravaszdi és persze időnként cserélni se felejtsd el. Egy erős dohányosnak mint én ha ezt tudom előre , nem is fogtam volna bele, sajnos eljutottam oda kidobott pénznek érzem ezt az egészet. Ami közel 50,000 isk , ezen e pénzen ha rendes cigit veszek akkor megkímélem magam a sok problémától ami közben előjött és kiderült, de köszi a lehetőséget asszem maradok a ciginél , sajnos nem győzött meg az amit tapaszltam a vapetől , és nincs kedvem megint pénzt kidobálni az ablakon. A cigi egyszerűbb és azt kapom a pénzemért amit várok , nem pedig túl bonyolított dolgokat és mellé még több problémát mint kéne . A cigit leülök elszívom és kész , A vape , mindenki tudja milyen ja arró nem is beszélve mikor a lötyi épp mellé folyik szóval az is kidodbott pénz .

1 kedvelés