Probléma az RTA ízekkel

Inkább aromázz túl de ebbe a kánikulába ne menj 65vg/35vg alá! Én inkább felfele szoktam 75/25 .

2 kedvelés

Akkor veszitek a torokhatasbol nem igaz? Egyebkent olyan 1,5 mm korul. Max 2mm

Most én is 80vg-s alaplére váltottam már…a nyárra

1 kedvelés

Ha gyümis ízekhez keresel tankokt, ez egy olcsó alternatíva:

Elég nagy tartományban állítható a levegőzése.

Ez egy klón tank, az eredeti olyan 40k körül van, ja és magyar fejlesztés, ha bejön érdemes megvenni.

3 kedvelés

Igen, vesztesz…1.5-2mm az sok

Szerintem :slightly_smiling_face:

Sxk, ismerem amelyik klon, leirasba megtalalhatok jelek. Van nehany amit lattam. A dvarw erdekeld mindig is. Talan a pioneert kiprobalom szuk dl re. Azt mondod hogy erdemes mondjuk a klont beszerezni? Nem bizok a klonokban, ezert sosem mertem egyiket se megvenni. De ha azt mondod hogy jo es megeri, akkor egy probat meger

1 kedvelés

Jobb az eredeti nem kérdés, de inkább ez 9k-ért, mint egy új 40k-ért, mert ha nem jön be az eredetit csak nagy bukóval lehet eladni, vagy polcdísz lesz, a klónt meg szinte bármikor eladod árában.

Eddig talán a kayfun prime volt nekem az egyetlen, ahol az eredeti nem volt látványosan jobb minőség, mint a klón. ízben a klónok ugyanazt tudják, a kidolgozás minősége szokott gyengébb lenni, de a dvarwot olyan régóta és olyan sokan másolják, hogy szinte már eredeti.

Piot csak akkor vegyél, ha a th nem fontos, nekem legalábbis nem sikerült kicsikarni belőle.

1 kedvelés

Igen a kayfun klon volt az amit lattam. Es nem tudtam eldonteni. Csak nem emlekeztem biztosra , nem akartam hulyeseget mondani. Azt betudnam szerezni szinten 9k kornyeken. Utannanezek alaposan es a dwarv vagy a kayfun kozul valamelyik biztos tesztelesre fog kerulni

a kayfun prime viszont nem levegős tank, szóval ha inkább szűk dl a cél, az nem lesz jó

Akkor ez elis van dontve :slight_smile:

a legjobb talán egy vapesystem byka se klón lenne, ha lehet kapni olaszolnál, mondjuk ez már zsebbenyúlósabb árban van

most épp van…

https://www.tisvapo.it/prodotto/by-ka-se-full-kit-clone/

de 100 eur alatt erre még jön 17 eur szállítás

Amiket olvastam azok alapjan az aromamizer lite v1.5 volt ami inkabb ugy ereztem talalna az izlesemhez. Esetleg azt probaltad, jart a kezedben?

nem, arról pont nem tudok nyilatkozni

1 kedvelés

Ertem, rendben van :slight_smile:

Szia!
Nekem az első tankom volt a B3 és bizony én is rengeteget szívtam vele.(a szó szoros és átvitt értelmében is:) ) Szintén porlasztósról váltottam és ahhoz képest tényleg van ízvesztés. (Igaz ez minden építős tankra) Valahogy azokat a porlasztókat igen jó szívni, csak ugye marha drága. Nade amióta kitapasztaltam a berserkert, igen jó barátok lettünk. Napi használatban van és nagyon jó ízű gőzt ad állandó minőségben. Én a legnagyobb levegőzéssel használom, kb 0.98-1.2 ohm kanthal huzal(ahogy sikerül kb 4-5 tekerés széthúzva), cotton clouds 3-as vatta kettészedve. Igen lazán vattázom, de a hosszúságának jócskán meg kelle lennie hogy ne folyjon.
A coilt kb középre szoktam állítani.

4 kedvelés

Boldog szülinapot, ízes gőzöket és széles utat kívánok! :birthday::kissing_smiling_eyes::dash::dash::dash:

3 kedvelés

Szia, eszrevettem hogy eleg jocskan liquides az alja hogyha keves vattat teszek. Ezert is nem mertem vekonyan vattazni. De ha eleg hosszu a vatta ket szara akkor talan ez a problema megoldhato. Mekkora mag atmerot szoktal tekerni?

Ezek a 18-20+ wattok nagyon sok mtl-be, 2,5 mag, 0,9-1,3 ohm koze tekerek altalaba kanthal es ss, es 10-14 watton hajtom oket, szerintem a wattot jocskan viszabb kellene venni, mert ha sok a watt az is izvesztest okoz….legalabbis nalam!

3 kedvelés

A celom a szuk dl, 0.6 es 0.8 ohm korul szoktam epiteni, annal magasabban mar nem eleg nekem. Es gondolom most ami van 0,76 ohmnak nem sok a 17,5 watt. Tegnapi karton iz utan ez feludules. Keresem a tankot ami a celnak megfelel, lehet ha tulsagosan mtl a berserker nekem

1 kedvelés

Jaj hat szuk dlbe mas a tortenet ;D

1 kedvelés