Praktikák az összesült-beragadt fogóért kiáltó kazánok megnyitására

Komolyan belém ötlött a felismerés, érdemes lenne egy motorolajszűrő leszedő mintájára, természetesen zanzásítva a kazánok méretére egy gumirozott a nyitás irányába ráfeszülő-megmarkoló miniatűr szerszám. Levédve jogdíjjakkal Dölalé. Minden High end megvételét, gondtalan, gőzöléssel eltölthető szabadidőt biztosítva. Mit gumikesztyű, kerékpárbelső Hawaii- dizsi…
Természetesen nem párba, hármasával árulnám tudva, hogy kettő is elég, de így többet kérhetnék…

6 kedvelés

Nekem ilyen gondom 13év alatt sosem volt…már leírtam miért…és mivel AIO-t használok már nem is lesz.
Tömítéseket tessék liquid-del kenni és semmit sem ezerrel rászorítani…ennyi.
Ha így is szorulna akkor az a menet már sérült előzőleg az erőltetéstől vagy gyárilag selejt volt.

9 kedvelés

ezt már árulják…(mióta vapelsz?)

5 kedvelés

Akkor Te kiestél a célközönségből. A 18-as karika mintájára, rájövök, hogy az AIO- ót miképpen tudnám megjeleníteni, ígérem megteszem…

4 kedvelés

RTA-ába kb.3 hónapja Pod-ba 6. Már megint nyitott kapukat döngetek. ÁÁÁ visszavonulok…

3 kedvelés

7 kedvelés

Értem…

2 kedvelés

Van,de szerencsére egy rta nál sem kellett alkalmaznom.
Sok felesleges dolgot megvettem az elején amit azóta sem használok :grin:

5 kedvelés

Jó neked, szerény személyem mostanában nyírta ki a 3-at :sweat_smile:

5 kedvelés

Mit csináltál vele Bea?

3 kedvelés

Hát kazánt tekergettem :rofl:
Aztán lekopott a megfogórész. Aztán már az is csak elforog. Tudom, nem vagyok valami jó szerelgetésben :rofl:

5 kedvelés

Ilyenem nekem is volt. Sajnos a műanyagja elavult, és szilánkosra tört. A kerámia csipesz hegyeket átszereltem egy fém csipeszre. A szorult kazánoknak maradt a gumikesztyű, és a fagyasztó. Szerencsére a By-kák-on a már bejáródott jó palástok nem szorulnak meg. Ami szorulásos volt, az még új korában is az volt. Azok el is törtek. Mondtam én annak idején is, hogy ezeknél a klónoknál, amelyik túléli az 1 évet, az már többet nem fog eltörni. Dvarw-ok meg alultöltősek, azoknál nem kell palásthoz nyúlni általában.

5 kedvelés