Porlasztós tank vagy RTA? 🙂

Köszönöm a kedves szavakat és bizalmat a tekeréshez​:slightly_smiling_face:
Mivel nem hetente cserélek (eddig legalább is nem) porlasztókat mint Edina írta,nem zavar,hogy porlasztóm van.Egyenlőre nem hiszem,hogy “lenne időm” (tudom,hogy arra van időnk,amire tényleg akarjuk)tekeréseket csinálni.:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Engem sem érdekelt a tekerés, több oka is volt ennek. Szerettem a porlasztókat, szerettem az egyszerűséget és a megbízhatóságot amit nyújtottak. Aztán az első “belenyúlás” után jött az ötlet, próbáljuk ki az építést, talán olcsóbban jövünk ki.
És onnantól nem is maradt más, csak az RTA-k világa. Volt vele szívás, szenvedés, sok-sok elpazarolt huzal (amelyek már nem voltak menthetők), törött palást és elgurult csavarok, káromkodás az asztal alatt, keresve az elgurult, kiesett “alkatrészeket”. Nekem még a mai napig időrabló “szórakozás”, de megéri! Arról, hogy mennyit szenvedtem vele, Zoli és Tibi is tudna mesélni, bár remélem nem teszik :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Az előre tekert coilok világa pl nem az én világom, sosem szerettem őket és ezután sem fogok rajongani értük. Jó, ha megszenvedek az aprócska sikerért :wink: :wink:. Jelenleg is hever a ládában néhány, de inkább újra és újra nekifutok a saját tekercikelésnek. Biztonsági tartaléknak viszont nekem tökéletesek. Ezért jó a vape világ, azt teszed ami jólesik és úgy, ahogy jólesik! És senki sem pofoz fel mindezért. :rofl: :heart_eyes: :wink:

4 kedvelés

Egy kis adalék az időhöz: lízingelt gyerekeink egyike tegnapelőtt jelentkezett abbéli igényével, hogy élete első tankját építené meg és tudja, segíteni akarok neki :rofl: :wink:. Onnan indultunk, hogy a tankot sem tudta szétszedni, a huzalt nem tudta megbontani, a Vaperina Tekerdéjét, az alapokat, mindent meg kellett nézni, mutatni. 20 perc alatt kész tekerés volt a tankban, bevattázva, liquidezve összeszerelésre kész helyzetben volt minden. És ez nem az én érdemem. Szóval az idő nem lesz akadály. Mondom ezt annak ellenére, hogy pl a vattázás az utóbbi időben olyan szinten okoz nehézséget, hogy az már a vicc kategória. :rofl: :rofl: :wink: :wink: :wink:

3 kedvelés

:joy::joy::joy:
Kíváncsi lettem​:wink:
Miért nem szereted a kész tekerés?

2 kedvelés

Miért nem szeretem? Kissé kétértelműen fogalmazva: mert szeretem a kézimunkát! :wink: (elnézést a frivol humorért). :wink:
Tényleg jó elbíbelődni a készítéssel. Megvan a maga rítusa a dolognak. És mocsok jó érzés, amikor sikerül valamit pont úgy (hazudtam: megközelítően úgy) megtekerni ahogy terveztem. :rofl:
Emellett a kész coilokkal nekem nem volt annyira jó tapasztalatom és igazi fösvényként sokallom a kényemért fizetendő árat is. :rofl: De kiemelném és hangsúlyoznám mint minden, ez is teljesen szubjektív!!!

4 kedvelés

De hát ezt valahogy be kell nem tudom mit csinálni…tekerni…és vattázni​:cry::cry::cry:

2 kedvelés

Valóban ezt be kell csinálni és vattázni. :heart_eyes:
De ebben az esetben: csavar ki, coil be, csavar be, láb levág, igazítás, vatta be, igazítás és kész.

3 kedvelés

Most nyissak újat vagy van valahol szó a kész tekerésekről?:slightly_smiling_face:Próbáltam keresgélni,de nem találom…

Én nyitnék…
Az új felhasználóknak nagy segitségek ezek a témák.
De van róla szó az oldalon.

5 kedvelés

@anon88785338 válogass. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Itt pedig pl egy építés know-how :wink: :heart_eyes:
Nagyjából 3.58-tól az “érdekes rész”.

4 kedvelés

Igen-igen! :slightly_smiling_face: A kihívás (mint sok minden más is) nálam akadt, pontosabban még nem is indult el. :slightly_smiling_face: Ha minden jól megy, akkor hamarosan abban a témában is jelentkeztem. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Köszönöm.
Ebből kettőt elolvastam mielőtt kérdeztem,hogy van-e valahol infó…de nem találtam meg a gyárit benne.De lehet csak átugrotta a figyelmem,mert közben dolgozok​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés