Porlasztóról Rda-ra?

Szia Martin. :blush:

Aholy olvasom Te RTA-t szeretnél, nem pedig RDA-t. Az RDA-nak nincs tartálya. :slightly_smiling_face: Azt nem tudom melyik a legjobb mesh RTA, de pl. a Siegfried-ről jókat hallottam. A mesh az pont az a cucc, ami ahogy szivod úgy fogy. :slightly_smiling_face: Mivel nagy a felülete, ezért baromi sok liquidet el tud gőzölni. De úgy gondolom megéri, mert ezzel együtt társul a jó íz, és hatalmas gőz. Én támogatom a mesh RTA ötleted, hisz bitang jó cucc! Nem tudom mennyi a számodra ideális liquid mennyiség, amennyit szeretnél elgőzölni naponta, de a mesh az kéri a liquidet arra majd készülj fel. :slightly_smiling_face: Személy szerint Liquidhall-ról rendelek koncentrátumokat. Nikkes alapot pedig az EliquidVG-ről, azt higitom a Floravitáról vásárolt PG/VG-vel. A Gusto nem a legjobb márka szerintem, az alap is Gusto? Mert attól lehet rossz a liquid, ha az alap is rossz. Az, hogy egy meshlap mennyit bír az a hűtéstől is függ, de nem hiszem, hogy 1 hétnél tovább. :thinking: Ha sűrűn vattázza valaki az pozitívan hat a meshre is, és amúgy bármilyen más tekerésre is. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés