Porlasztó probléma Vaporesso gtx one, és felújíthatós első szett ajánlás

Enyhén csajos irányba lendülő masszív uniszex. Nem rossz amúgy. :+1:Elegant. Majd megveszi harmadiknak :wink: bálba, színházba is jó

3 kedvelés

Nekem is van feketébe unisex igaz…

3 kedvelés

Én is feketére, csak akkor érzem, hogy nem oke, nehezen bírom :joy::joy::joy: mármint szívni az lemaradt :joy:

4 kedvelés

Pedig kicsi és szekszi. :rofl:

Igaz out of stock a fehér…

De van ezüstben is, igaz az élőben nekem annyira nem jön be valamiért annyira.

6 kedvelés

Amikor alattomosan de egyenletesen berakódik, és csak íztelenedik el a leves…de gőz az van :grin:

2 kedvelés

Hát én odáig megyek, hogy már az sincs​:rofl::rofl::rofl:

3 kedvelés

Elég fasza stádiumban van :grin: ma úgy elfáradtam, hogy este nem volt energiám tekerni, vattázni.
Rossz vaper vagy, Zoli!

4 kedvelés

Hát ez az, pár napja raktam tisztába a bájkát, már alig van íze a strawberry macaronnak, de még egy picike van, szóval még chilllll. :grin:

2 kedvelés

Most miért mondod ezt a druszádra?! :face_with_hand_over_mouth:

2 kedvelés

Jobb megbeszélni :joy:

3 kedvelés

Meg érkezett a fehér ? :grin:

4 kedvelés

Hát én is lusta vagyok, de ez a byka valahogy kifog mindig rajta, pedig pofon egyszerű. Nem tudom @Janos_Groszeibl miért égette el 2szer is az ss huzalt? :thinking: At kellett valtanom a masikra

3 kedvelés

Rohad nagy mázli, hogy elsőre a dzsigolók összekavarták, mert jobban szeretem, mint a full fémet. KARMA

4 kedvelés

Túl nagy teljesítményen hajtod

5 kedvelés

Izzításkor? Nem szereti a nagy kakaót. Törik.

4 kedvelés

15 w az nagy?

2 kedvelés

Ez Very big :grin:

3 kedvelés

Én mindenbe is ss-t rakok, 28ga, 6-8 tekerés 14,5 watt, eddig nem volt gondom vele.

3 kedvelés

Pedig Ő az esetek többségében csak pár darab ártatlan drip tipet rak a kosárba, arról nem tehet, hogy a 21. században mindenféle aljas módon bemásznak más egyebek a bevásárló kosarába, és nem tehet mást mint üt neki egy határozott entert!? :laughing:

3 kedvelés

Ez az, én is, de itt elégett

1 kedvelés