Polar - Frozen Berries


Polar - Frozen Berries

10ml aroma 60ml-es flakonban.

Származási hely: Olaszország

Beszerzési hely: liquid-aroma.hu

A TNT Vape polar sorozatából való Frozen Berries egy átlagosnak mondható ízkeveréket kínál, mely bogyós gyümölcsök, ánizs és hűsítés keverékéből áll. Az olasz gyártó termékeit sokan ismerhetik a mi kis hazánkban is, mivel viszonylag minden kategóriában sok terméket kínál.

Az illata ánizs és némi gyümölcs keveredéséből áll össze. Az ánizs eléggé erőteljes, viszont kicsit érezni a gyümölcsösséget is, bár attól tartok nem a bogyósokról fog szólni ez a kóstolás.

Beszíváskor egy nagy adag frissítő hűsités érezhetünk, amelynek egy erőteljes ánizsos lecsengése van. Talán itt vége is lehetne az íztesztnek​:blush:, mivel a bogyós gyümölcsökből alig érezni valamit. Ha van is a termékben valamiféle gyümölcs, azt az ánizs ereje teljesen megsemmisíti. Olyan érzésem van, mintha egy negró cukorkát szopogatnék, vagy egy feles ouzo-t bevágtam volna. Néha-néha előbújik egy kis szóló szerűségű íz, ami kölcsönöz egy kis édesítést a gőznek, de ez nagyon kevés, hogy igaz legyen a „Frozen Berries” állítás. Viszont, a hűsítés nagyon el van találva, a skálán kb 7-es erősségű, az ánizs olyan amilyennek lennie kell. Attól függetlenül, hogy az adott gyümölcsök nem érezhetőek a termékben, ha valaki egy jó negro cukorkát keresne, bátran ajánlanám neki.

Összesítés: a „Frozen Berries” amit én át is neveztem „Frozen Negro”-nak, egy kellemes ánizsos cukorkát mutat be nekünk, gyengéd édesítéssel és remek torok fagyasztással, amit nyugodtan használhatunk akár egész nap is.

15 kedvelés

Megy a flakon a géphez :slight_smile:
Már megérte.

5 kedvelés

Szobát is hűti, ha nyitva hagyom?

(Haverom kérdezi :roll_eyes:)

5 kedvelés

Annyira azért nem :grin:

2 kedvelés

Jaja, nem is néztem :+1:

3 kedvelés

Aszittem te fényképelted :slight_smile:

1 kedvelés

Én csináltam, de nem is néztem mennyire passzolnak egymáshoz. Már ennyire profi vagyok :rofl:

6 kedvelés

Nyilván vezetés közben sem nézed a forgalmat :rofl:

4 kedvelés

Az egy kicsit más téma :smiley:, egész nap vezetek a munkámból adódóan. Nyitott szemmel járok :grin:

6 kedvelés