POD vs RTA

Üdv, sziasztok! Lenne egy kérdés illetve észrevétel, miért lehet az,hogy podban ugyanannak a lötyinek MTL-rtaban semmi ize? Superfine mtl coil (vandyvape, bp mods vattával,cotton baconnal, titanium fiberral is próbáltam, egyiknek sincs ize. Alany egy brunhilde mtl.

Szia. A kis kazantér az oka. Ha van rá lehetőséged próbálkozz kissebb kazanterű RTA-val, pl Bishop, vagy Steam Crave Classic, és megjönnek az ízek. A Brünci egyébként is háklis, nagyon el kell találni, hogy jó legyen.

3 kedvelés

lett egy bishopom is, viszont ebbe se olyan finom egyik lötyi se mint a podba.

Hányas magra tekered és milyen vattával?

1 kedvelés

2.5mag bp mods vatta

Nálam 2es magon Cotton Cloud’s-al No.1. Javaslom tégy egy próbát. 5, max 6 menettel. :slight_smile:

1 kedvelés

amiből tudok épiteni.coil előretekertek. vandy vape A1 superfine mtl fused clapton 30gax2+38ga
vagy mtl fused clapton ss316 2-30/40
vatták: cotton bacon, titanium fiber, bp mods vatta mi legyen?

én is így használom de a vatta két végét levágom kb.45fokban.

1 kedvelés

Ezesetben ritkíts a BP Mods vattán. A Bishop nehezen hozza az ízeket, ha sokallja a vattát. A többi vatta túl tömör. :thinking: A huzaljaid közül majdnem mindegy, mert a levegőzéstől függ hogyan hűl. Ha a későbbiekben lesz lehetőséged szálhuzalt venni, akkor azzal jobb lesz majd, mert ezek sajnos sokak bele. Legalábbis szerintem.

1 kedvelés

ritkitottam, ugyanugy semmi. bombo supra reserveat probalom, podban iszonyat édes és finom, ebbe pedig inkább száraz és iztelen . :smiley:

1 kedvelés

Akkor már csak a huzalra tudok mutogatni. :thinking: Nekem minden istenkirály a bishopból. 5-6 menet Kanthal 2es magon cotton cloud’s-al. Vagy talán a watt lenne kevés? MTL claptonnak azért kell 13-15 watt. Persze ez levegőzésfüggő is. Ha kis AFC-kkel használod melegedhet mire eléré az optimális porlasztási hőt.

2 kedvelés

17-19 watton piritom 2db 1mm afcvel :smiley:

1 kedvelés