Létezik, hogy a Pod-om elver minden RTA-t?

Nos, látom volt egy kis takarítás…mindegy. Szóval én azt gondolom, hogy az ember a saját kis buborékjából ne tegyen teljeskörű, általános igazságként beállíott kijelentéseket, ha azokat nem tudja tudományos módszerekkel, ellenőrizhető tényekkel alátámasztani. Magyarul, ha neked a podjaid jobban adják, mint az RTA-id, azzal semmi gond, akkor használd a podokat. De ne vezessük félre azokat, akiknek fogalma sincs se a podokról, se az RTA-król.

Én eddig 3 porlasztós cuccot próbáltam, ijust s, ego aio, ursa nano pro, számomra egyik se közelítette meg egy jól megépített rta élvezeti értékét. Ebből viszont nem az a következtetés, hogy pod rósz, rta jó. Ilyen kijelentést akkor sem mernék tenni, ha több száz podod hasonlítanák több száz rtahoz, tesztek sokaságával.

Mindezt megfejelném még egy egyéni ízléssel, szóval ami az egyik embernek maga a menyország, az a másiknak maga a pokol.

Szóval a lényeg: egyéni prefernciák vannak, ki kell próbálni sok dolgot és azt kell használni ami beválik, az ilyen blikkes megállapításokat meg ne erőltessük.

9 kedvelés