Létezik, hogy a Pod-om elver minden RTA-t?

Én csak azon elmélkedem, hogy miért vált köddé a hozzászólásom.

1 kedvelés

Annyira arrogàns,buta ebben a formàban a téma felvetése,hogy ebből csakis egy ostoba hîrfolyam kerekedhet ki.

4 kedvelés

Melyik része? :thinking:

1 kedvelés

Nos, látom volt egy kis takarítás…mindegy. Szóval én azt gondolom, hogy az ember a saját kis buborékjából ne tegyen teljeskörű, általános igazságként beállíott kijelentéseket, ha azokat nem tudja tudományos módszerekkel, ellenőrizhető tényekkel alátámasztani. Magyarul, ha neked a podjaid jobban adják, mint az RTA-id, azzal semmi gond, akkor használd a podokat. De ne vezessük félre azokat, akiknek fogalma sincs se a podokról, se az RTA-król.

Én eddig 3 porlasztós cuccot próbáltam, ijust s, ego aio, ursa nano pro, számomra egyik se közelítette meg egy jól megépített rta élvezeti értékét. Ebből viszont nem az a következtetés, hogy pod rósz, rta jó. Ilyen kijelentést akkor sem mernék tenni, ha több száz podod hasonlítanák több száz rtahoz, tesztek sokaságával.

Mindezt megfejelném még egy egyéni ízléssel, szóval ami az egyik embernek maga a menyország, az a másiknak maga a pokol.

Szóval a lényeg: egyéni prefernciák vannak, ki kell próbálni sok dolgot és azt kell használni ami beválik, az ilyen blikkes megállapításokat meg ne erőltessük.

9 kedvelés

Energia vámpír! :imp: Bedobta az “atomot” mi meg rágódtunk rajta…ügyes :rofl:

5 kedvelés

Amúgy ez nem merîtî ki a szabályzatban leîrt gyűlölet izét​:thinking:Minden xy oda veri x-et…alapjaiban buta ,megosztàsra hangolt àllîtás!

1 kedvelés

Kb olyan, mintha az apple topikba behánynám, hogy kipróbáltam, szar, windows jó, mit gondoltok? Ne, inkább ne próbáld ki. :sweat_smile: Ezek ilyen típikus hítviták, ahol a cél a viharkeltés a biliben.

7 kedvelés

Ha én azt mondom, hogy az autónál jobb közlekedési eszköz a kerékpár akkor szerintem az autósoknak ezen nem kellene megsértődni. :thinking: Egyéni vélemény… Javaslatot lehet tenni, hogy változzon a véleménye stb… Egyébként nincs sem jó sem rossz vélemény.

6 kedvelés

Nem gondolnám, hogy a posztoló energia vámpír. Csupán megkérdezte mi a véleményetek az általa megállapítottakról. Az én véleményemet már Donát kiidézte. Nem kell rágódni, csak el kell fogadni, hogy más ember másként látja a dolgokat, mint Te vagy én.

7 kedvelés

Ez akkor lenne jogos, ha leírná melyik pod melyik rta-val lett nála összehasonlítva. És még akkor is csak egy szubjektív vélemény.
Senki nem sértődött meg szerintem a kijelentésén, csak nem értünk egyet. Bocsánat, én nem értek egyet.
Nálam is van helye a podnak, de nem állítom szembe őket.

6 kedvelés

Pod elver minden rta-t…ha jól olvasom​:thinking:Azért ez îgy egy elég erősre sikerült kijelentő mondat​:thinking:A balkezesek elvernek minden jobb kezest…nàlam ugyanez a kategóriàjú àllîtàs.

2 kedvelés

Ez így helyes. Nem is érdemes mert külön kategória a kettő. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Ha Ő így látja akkor számára ez egy kijelentő mondat. Ha mi másképp látjuk akkor kérdés. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Szerintem csak lemaradt a kérdőjel :sweat_smile: pill javítom…

2 kedvelés

Nekem rta,másnak pod :man_shrugging:és ez így van jól.

3 kedvelés

Nincs is értelme. Teljesen más miatt létezik az egyik és a másik, mindegyiknek vannak előnyeli meg hátrányai. Nincsenek podosok, meg rtások.Sőt sok helyzetben a kettő ki tudja egymást egészíteni. Az íz meg…tudod, citromos vanília. :rofl:

3 kedvelés

Hagyd már :rofl:
Éppen lemon tart jön Rubikból, és érzem a citromot :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Az volt a kérdés mit gondolunk, hát ezt, nem gondolkodunk végletekben, ami beválik az jó, ami nem, az rossz.

6 kedvelés

Mellesleg nálam kiegészítik egymást. Nagyrészt rta-t használom, de van hogy kiszaladok egy cigiszünetre, akkor podot viszem magammal. Nem azért mert jobb vagy rosszabb, hanem mert könnyebb :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Visszakerestem,láttam egy dvarwot nála.
Az is megosztó ha azt nézzük.
Nekem jobb ízt hoz mint amelyik podot kipróbáltam.
Vagy sikerült jobban belőni a tekerést vattázást mint a kiskínainak összerakni a porlasztót a podhoz.

6 kedvelés