8 év cigizés után végre kijött rá a lépés

Nekem ez az első gépem,pici,kompakt mindig kézre áll. :grin:

12 kedvelés

Na szép! Mostanában én nem is kapok cukrot, csak az első 3 rendelésemnél :laughing:

1 kedvelés

Akkor még 2 rendelésem van,utánna én se kapok…:smile::smiling_face_with_tear:

Jó nem tudom mi okból, de nekem így volt annó :laughing: Majd azokból a lötyikből egy véleményt szerintem szívesen meghallgatnánk, legalábbis én biztosan.

2 kedvelés

Egy Elfbull-t már kivégeztem,mivel energy igy tudtam hogy az nekem kell! És az én izlésemnek nagyon bejön főleg hogy napi szinten Hellezek is. :smiley: Most a Pink Limonade-t lőttem fel,hát… ez ilyen ,jobb mint a semmi" kategória. Ha nem szereted a citromot akkor nem ajánlom. A többiről is irok valamit ahogy következnek. :grin:

3 kedvelés

Szia!

Gratulálok!
Szaladgálósnak én is PODot (pont ilyent használok)
Nicsalt mellé viszont én kipróbálnám a 1ohmos esetleg 0,8as
porlasztót és a teljesítményben akkor visszább jönnék 10-12Watt közé,
Ha már teljesen elzárt levegővel is használod.

Nem kötözködés, csak ajánlás :slight_smile:

Tisztelettel

1 kedvelés

Köszönöm! Ehhez még suta vagyok. :sweat_smile: De szerintem kezdettől fogva ,elzárva" szívom. Az 1 ohm-osat viszont ma raktam be kiváncsiságból,és igy 9 watton megy alapból.

1 kedvelés

Igen de 3 szor megnyomod gyorsan a gombot, utána feljebb tudsz menni a teljesítménybe
16Wattig ha akarsz de nekem 11 körül kellemes :slight_smile:
Én is elzárt levegővel használom, nincs azzal gond, sőt…

Tisztelettel

2 kedvelés

Mindenkêpp kipróbálom a 11 wattot! :call_me_hand::grin:

1 kedvelés

Akkor 1:1 olyan az íze ennek is?

Olyan? Lehet én vagyok a hülye de ezt most nem tudom hova tenni. Porfavor amigo pontosítanál? :sweat_smile:

Az 1:1 nemzetközileg döntetlent jelent, némi izgalommal :joy: a 0:0 meg az alap unalom.

Az oké hogy döntetlen de nem tudom most hova tenni ebben a lötyis kontextusba. :smile: De ha már foci akkor ez a citrusos liquid egy hatalmas kapufa nálam. :smiling_face_with_tear:

Üdv köztünk @Chiko :blush:
Jó választás elsőre!

4 kedvelés

Köszönöm @Bea ! :grin:

2 kedvelés

Jó hogy nem a harmadikon lakik…:roll_eyes:

@Chiko Amúgy majd a fejlődés borítékolható, ha megtetszik a vape világa. :+1:ízek, cuccok.

2 kedvelés

Nekem ez jött be nagyon ebből a fajtából

5 kedvelés

Hahaha :see_no_evil:
Kinek mi jön be. Amúgy lehet ha elsőre én is kapok egy ursát, a mai napig azt nyomatnám. Nem tudhatom, mert én megszívtam a csöves izékkel.
Egy baj van vele. Az édes lötyijeim k.hamar beleégnek.

3 kedvelés

Ugyanaz az íze, mint a hagyományos “manórúdnak” :sweat_smile: ?

De jó! Találtál végre finom mangót?

1 kedvelés