PJ Empire, Berry Burst

letoltes
PJ Empire, Berry Burst
Kiszerelés: 20ml aroma 60ml Chubby Gorilla flakonban.
Gyártó: Ausztria
Az Osztrák PJ Empire márka hazánkban is nagy népszerűségnek örvend. Szépen kidolgozott külső, valamint minőségi aromák jellemzik a termékeiket. Szedermálna, eper, kaktuszfüge és sarkánygyümölcs kevés hűsìtővel, amit kapni fogunk ebben az aromában. Az első benyomás az illata alapján egy nagyon kellemesen gyümölcsös illat, amit nem igazán tudok beazonosítani. Kezdjük az elején. Szedermálna, igen a szeder érezhető benne és eléggé dominál is. Eper, én nagyon halványan találtam rá, de nem vagyok benne biztos 100%-ban. Kaktuszfüge, na itt elvesztettem a fonalat. Sárkánygyümölcs, egyértelműen ott van az ízekben. Hűsítő, kb 50%-ban van jelen, ami nagyon el lett találva. Nem könnyű meghatározni külön a gyümölcsöket, viszont nagyon komplex ízhatás jön ki az aromábol ami rettentően finom. Az ízek erőteljesen bombázzák az izlelőbimbòkat, ami folyamatos gőzölèsre késztet.Ha egész napos gőzölèsre szánod el magad, akkor vigyázz vele mert nagyon gyorsan elfogy a 60ml :grin:. A tekerèst nem kormolja, szép tiszták még egy fél üveg után is.

6 kedvelés

Nálam most fogyott el, de “jön még az én utcámba”biztosan! :blush:

Fú, ennek a desing részét nagyon túltolták :face_with_peeking_eye::sweat_smile:

Én is raktam rá egy adaggal :slight_smile: