Riot Squad - Punx Erdbeere, Blaubeere&Himbeere


Riot Squad - Punx Erdbeere, Blaubeere&Himbeere

Gyártó: Anglia

És itt van az újabb „osztag” ami egy eper, áfonya és málna alkotta édes mix lenne. Nemcsak „lenne” hanem az is. Ez már a harmadik a sorozatból, amit van szerencsém kipróbálni és mindegyikről elmondható, hogy nagyon hasonló ízeket produkálnak. Mint az előző aromákban is, itt is a pezsgés, ami dominál a szaftos gyümölcsös ízekkel kombinálva. Kíváncsiságból úgy kezdtem a tesztet, hogy nem olvastam el a leírást, mi található benne. Egyedül a málnát tudtam beazonosítani, a másik két gyümölcsöt nem. Az illata kellemesen gyümölcsös, de itt is csak a málnát érzem. Beszíváskor az édes málna és a megszokott pezsgés viszi végig a vonalat. Kifújáskor pedig egy elég édes, multis gyümölcs ital, ami meg-meg csipkedi a nyelved végét a pezsgés miatt. A három gyümölcs közül egyedül a málna az, ami jobban dominál, viszont ott van a másik kettő is, de eléggé ütik egymást ezért nem is lehet külön érezni az ízeiket. Bele csempésztek egy kis hűs érzést is, mintha a frigóból vetted volna ki. A leírásban nincs benne, de halványan érződik. Összeségében teljesen hozza a leírtakat, nagyon finom és erőteljes ízeket, a pici csípőssége pedig egy kis pluszt ad hozzá úgy, mint a sorozat többi tagjánál is leírtam.

A terméket, ismételten Azmodan88 Vaper társamtól kaptam kipróbálni, ami nem az utolsó teszt lesz a kalapjából.

4 kedvelés

Szia én is próbáltam de sajnos én csak kint találtam belőle. Sajnos kint is egyre egyre ritkább. :frowning: Szomorú mert én gyümis vagyok nyáron :slight_smile: De gyűlölőm ha nagyon hűs. Ezen csak épen haloványan érezni . De az izé az valami brutálisan jó pedig. Az pezsgés is ami megcsíp bene . Tökéletes ! Ahogyan a tesztet is írtad :slight_smile: köszi.

1 kedvelés