PJ Empire - Yummy Dooh

pjempire_yummy_dooh_signature_20ml_ap
PJ Empire - Yummy Dooh

Gyártó: Ausztria

Kiszerelés: 20ml aroma, 60ml-es Chubby Gorilla flakonban.

Amerikai cukormázas fánk, eper és málna lekvárral töltve. Bevallom talán egy évvel ezelőtt, kaptam a gyártótól egy 10 ml-es aromát tesztelésre. Akkor még volt koncentrátumban is, mára szerintem már csak longfill és barátai játszanak. Amikor régen kóstoltam, nagyon elnyerte a tetszésemet. Szóval, most longfill formájában került hozzám, amit nagy örömmel osztok meg veletek. A szokásos doboz, benne a 60ml-es flaska, ami tartalmazza a 20ml aromát. Málna és fánk, amit az illatán leginkább érezni lehet, kellemes harmóniában. Beszíváskor édeskés málna, majd kifújáskor érezhető a fánk is. Na de itt azért nem állunk meg, ez így túl egyszerű lenne. A gyártó belerakott egy kis csavart is, ami persze nincs benne a leírásban, mégpedig egy kis vaníliát. Mondhatnám kicsit megbolondította az ízeket, mintha vaníliás puding lenne, de csak óvatos hangon. Belemártva vaníliás pudingba a fánk, a tetején egy kicsi málnás krémmel. A málna nem lekvár, inkább csak egy málnás krém, eper, na, az sehol nincs (nekem nem hiányzik), a fánk nem egy porcukros nyami, csak a natúr „úszógumi” :grin:. Az ízek nem túl erőteljesek, de nyilván az egész napos használatra tervezték. Egyszerűen úgy jó, ahogy van, nem lehet megunni. Nagyvonalakban talán ennyit lehet írni a termékről, a többit rátok bízom, próbáljátok, gőzöljétek a „birodalom” desszertjét :rofl:.

10 kedvelés