Iztelen liquid

Sziasztok multkor rendeltem alaplét 70vg30.Az üvegbe 80ml alaplé volt amihez hozzáöntöttem 10ml nic boostert és 10ml pinkman aromát.Több mint egy hete van minden nap rázva és szellöztetve de nem nagyon van ize.Több aroma kellene?

2 kedvelés

PG Based Flavour Concentrate to be used only in E-Liquid. Dilute to suit the user, between 15-20% depending on required flavour strength.

4 kedvelés

röviden: igen, hosszan: sokkal

2 kedvelés

Végeztem egy kis számítást,nagyjából 10%-ra keverted.
Ez,van akinek elegendő,ès akad olyan is,akinek kevès.Persze lehet hozzá mèg több aromát adni,hogy számodra megfelelő legyen,de akkor kell mèg nèmi alaplè,ès + aroma,hogy az arányok megmaradjanak.
Én azt javaslom,hogy ha egy számodra ismeretlen aromát próbálsz,akkor csak 20-30ml-t keverj be első körbe,abból már kóstolásnál tudni fogod,számodra mi az ideális %.

6 kedvelés

Szia.
Én rendeltem nemrégiben a vape42 - től. Már 25 %- bán van keverve de semmi íze. Talán az aroma nem jó? Azt mondták nem volt rá panasz… Nekem nem az első keverés, van viszonyítási alap… Semmi koze a megszokott aromához!

Nem tudom,hogy ízre van-e számottevő különbsèg a t juice red astaire v.s vampire vape pinkman aromák között,( utóbbit mèg nem kóstoltam), feltételezem hasonló mindkettő.
Nekem a red astaire 10%-os hígítással bőven elegendő 50/50-es alaplèvel.

2 kedvelés