MOD-ot vennék, de milyent?

Sziasztok!

Mod vásárlása előtt állok, viszont nem tudom, hogy milyent?
Szempontok: 22mm-es kazánok alá lenne (mtl), 0,1 wattonként állítható, kicsi, kényelmes, kopásra ne legyen hajlamos.
Amiket eddíg néztem:

  • Dani mini és micro: ismerem, anno volt tőlük csőmodom. Az ára, ami miatt elvetettem.
  • La Petite V22: bőr tokkal nagyon tetszik, viszont nem szimpi, hogy patentel záródik a tok. Félek, hogy zavaró lenne a fogása és esztétikailag sem jön be a patent így a képek alapján.
  • Pipeline Pico pro: fekete, ss alul-felül nagyon tetszik. Az őskorban volt Picom, nagyon szerettem, bár néha már már túl kicsi volt ( fogásra gondolok ).
  • Akira: sikerült élőben megtapiznom, számomra nagyon műanyag.
    Írjatok nekem légyszi modokat, amik a fent említett tulajdonságoknak megfelelnek. Nagy a kínálat, sok terméket nem ismerek.
    Előre is köszönöm.
2 kedvelés

Ha nem kell, hogy szép is legyen :rofl: akkor ambition mods onebar box.

Vagy egy pico ezüstbe, veszel 3-at, ha kopik kidobod. :grin:

3 kedvelés

Onebar borzasztó :joy:
Pico helyett Pico plusz ArticFoxal és már is megy a 0,1W-os állítás. Vagy Pico pro, eddig ez a nyerő. Még várok, hát ha elkerülte valami a figyelmemet. Már bánom, hogy anno eladtam az sx300 boxomat és az sx mini m class-omat és a Dvarwloader-emet, stb…,:joy: Néha rám jön és eladok szinte mindent, mondván minek, mert éppen dl-ezek, vagy mtl-ezek, squonk-ozok, vagy podozok, vagy éppen most aztán leszokom címszóval. Ez megy már 12 éve :joy:

3 kedvelés

Swag 2 ss-ben? Vagy asmodus colossal.


3 kedvelés

Köszönöm a tippet. Volt Swag 2, fekete, szép és kompakt mod. Viszont nem voltam megelégedve cele. Az ízek nem igazán voltak rendben vele. Más modokon ugyan az a kazán sokkal jobb volt. Lehet, hogy pwm, vagy egyszerűen csak szar a deszka benne, vagy csak az enyém volt rossz. Barátom is tesztelte, nála is ugyan ez jelentkezett.

Első szériás, még fém akku kupakos Aegis solom van, kopott már viszont nagyon szeretem. Kényelmes, megbízható. Szeretnék kicsivel másabb formát. Olyant, amin jobban mutat a 22-es tank.

6 kedvelés

Enged el és vegyél egy danit, ez a 40k alatti kategória mind megbukik valahol a nem listádon, tudom, mert végigjártam én is.

Esetleg még a jac vapour series b dna, ha bejön a forma, ott meg szét lehet hekkelni a csippet, ahogy akarod, de csak fél dani.

3 kedvelés

Pont ilyen solom volt nekem is. :grin:

2 kedvelés

3 kedvelés

Igazad van. Nehezen kötök kompromisszumot. Pedíg az olcsóbb cuccoknál muszály engedni az igényekből. A Dani micro-val szemezek nagyon. Alszom rá egyet, aztán úgy is megrendelem :joy:

2 kedvelés

Én megfontolnám a minit is, nem sokkal nagyobb, cserébe jobban néznek ki rajta a tankok…

Nekem az összes olcsó cuccal egy bajom volt mindig, a csipp, abban majdnem mindegyik gyengébb, mint a dani, egyedül a dovpo volt olyan, hogy nem rossz, de a többi egy idő után felbosszantott.

6 kedvelés

Haza érek és bele ásom magam a minibe is. Lehet ésszerűbb választás lenne.

A micro csak 36mm hosszú, nekem ez a bajom vele, egy magasabb tankkal már instabil lesz. A minire viszont mehet bármi. De ahogy érzed.

2 kedvelés

Ha már a Pico is képben van, akkor esetleg ez @DZoli !?

5 kedvelés

Pico Plusból az új (USB -C) nem támogat semmilyen szoftver piszkát, így nem tudsz rá ArticFox-ot rakni sajnos.

7 kedvelés